Tolgahan Sayışman Ekranlara Geri Dönüyor!

Tolgahan Sayışman Ekranlara Geri Dönüyor!
Yakışıklık Oyuncu Tolgahan Şayışman Han Medya Yapımının ikinci sinema filmi ile setlere ve ekranlara yeniden dönüş yapıyor.

Show Tv’de ekranlara gelen Şeref Sözü projesinde Sude Zülal ile başrolde rol alarak ekranlara gelmek için heyecanlanıyordu. Şeref Sözü ekranlara gelmesi ile bitmesi bir olmuştu. 4 bölüm sonrasında final kararı alınmıştı. Reytinglerin istenilenin altında kalması ile hayal kırıklığı yaşayan ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman uzun süre televizyon dizilerinde olmama kararı almıştı.

Yeni Proje Hazırlığı 

Yaşadığı olumsuz tecrübe sonrası yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman kendisine ait olan Han Medya olarak digital dizi hazırlayan oyuncu şimdi yeni projesi ile hayranlarının karşısına çıkacak. İlk olarak Limin isimli iki sezondan oluşan mini dizi sonrası Aynasız isimli Sinema filmi için hazırlıklar başladı. Han Medya yapımın üstlendiği Aynasız isimli proje için hazırlanan yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman dizinin erkek başrolü olarak setlere ve ekranlara dönüş yapacak.

Başrolde Yer Alacak

Aynasız isimli sinema filminin senaryosunu Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz’ün birlikte kaleme aldığı filmin konusu aşk, romantizm ve polisiye içeren bir komedi olarak seyircilerin karşısına çıkacak. Projenin yönetmen koltuğunda ise birçok projede senarist, yönetmen ve oyuncu olarak yer alan ünlü yönetmen Bülent İşbilen yer alacak. Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman ise sinema filminin başrol karakterine hayat verecek.

Ekim Ayında Sete Çıkacak

Han Medya yapımının üstlendiği Aynasız sinema filmin oyuncu hazırlıkları devam ediyor. Arayış içine giren yapım şirketinin nasıl bir kadro kuracağı merak ediliyor. Sinema filminin çekimleri ekim ayında sete çıkacağı planlanıyor. Filmin çekimleri üç şehir arasında gerçekleşecek. İstanbul Marmaris ve Antalya da planlanan çekim için özel ekip getirilecek. Filmin polisiye içeriği nedeni ile bazı aksiyon sahneleri için Güney Koreli teknik bir ekip Türkiye’ye getirilmesi planlanıyor. Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman vizyona girecek olan sinema filmine çok önem veriyor. İyi bir sinema filmi ile beyaz perde de olmak isteyen ünlü oyuncu kesenin ağzını açtı.

2022 yılında vizyona girecek olan Aynasız filmi ile yeniden hayranları ile buluşacak olan yakışıklı oyuncu yeni bir başarıya imza atarak ismini duyurmak istiyor. Başarılı oyunculuk performansı sergileyen ünlü oyuncu şimdi yeni bir yapım ile ekranlarda yerini alacak.

 

30-09-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar