Tolgahan Sayışman Hastanelik Oldu

Barbaros Hayreddin: Sultanın fermanı dizisinde başrol oynayan Tolgahan Sayışman savaş sahnesinde kılıçla yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Barbaros Hayreddin 5. Bölüm izle!

20 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak olan Barbaros Hayreddin 5. Bölümde Kanuni Avrupa’daki ittifakı ustaca manevralarla parçalıyor Hayreddin, Andre Dorya'ya engel olabilecek mi?

Barbaros Hayreddin - Sultanın Fermanı 2. Bölüm izle!

Tolgahan Sayışman, Timur Acar ve Melisa Döngel’in başrolleri paylaştığı ‘’Barbaros Hayreddin - Sultanın Fermanı dizisi geçen yılki Barbaroslar dizisinin devamı olarak çekiliyor

Barbaros Hayreddin’in tanıtımı beğeni topladı

Tarihi dönem dizileriyle rakiplerine fark atan TRT 1’in izleyiciyle buluşmaya hazırlanan ‘’Barbaros Hayreddin- Sultanın Fermanı” dizisi ilk tanıtımıyla büyük ilgi gördü

Hayreddin dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu

Hayreddin’in cast çalışmaları devam ediyor. Yönetmen koltuğuna Berat Özdoğan'ın oturduğu dizide başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman'ın partneri Melisa Döngel oldu

Tolgahan Sayışman’dan anlamlı hareket!

Oyuncu Tolgahan Sayışman’dan anlamlı bir hareket geldi. Ünlü oyuncu hem oynayıp hem de yapımcılığını üstlendiği 'Aynasız Haluk' adlı sinema filmini huzurevi sakinleriyle izledi

Hayreddin dizisinin çekimleri başladı

Hayrettin Paşa'nın hayatını anlatan Hayrettin dizisinin çekimleri başladı Tolgahan Sayışman'ın başrolde olduğu dizi geçen yıl yayınlanan Barbaroslar'ın devamı olarak çekiliyor

Hayreddin'in başrol oyuncusu belli oldu

Es Film’in yapımcılığını üstlendiği Zülküf Yücel’in senaryosunu yazdığı Hayreddin dizisini Berat Özdoğan yönetiyor Tarihi döenm dizisinin erkek başrol oyuncusu nihayet belli oldu

Tolgahan Sayışman’dan ilginç itiraf Erdal Özyağcılar sette benimle konuşmadı

Son olarak Şampiyon dizisinde oynayan Tolgahan Sayışman, 2007 yılında Elveda Rumeli dizisinde birlikte oynadığı Erdal abi benimle sette konuşmadı

Ünlü Çiftten 3 Milyonluk Reklam Filmi! Ardından Sevgililer Gününe Özel Dergi Çekimi

Türkiye’nin sevilen çifti Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, reklam çekimlerinden aldığı ücretlerle gündemde. Aynı zamanda 14 şubat sevgililer günü için poz veriyorlar

Ünlü Oyuncu Tolgahan Sayışman’a Milyonluk Dava

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman’ın yapımcılığını üstlendiği Aynasız Filmi’nde Aynasız kelimesinin izinsiz kullandığı gerekçesiyle Gökay Kalaycıoğlu tarafından tazminat davası açıldı.

Tolga Sayışman’ı Yeni Filmi ‘Aynasız’da Tanıyamayacaksınız!

Tolgahan Sayışman, Aynasız sinema filmi için hazırlanıyor. Efehan ve Haluk adında iki ayrı karaktere hayat verecek Sayışman, 40 kilo şişmanlatılmış hali ile görenleri şaşırttı.

Ünlü Oyuncu Tolgahan Sayışman'ın Mutlu Günü

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman bugün kız kardeşi Nil Sayışman’ı evlendirdi. Ünlü oyuncu kardeşinin düğününe eşi Almeda Abazi ile birlikte katıldı.

Tolgahan Sayışman Ekranlara Geri Dönüyor!

Yakışıklık Oyuncu Tolgahan Şayışman Han Medya Yapımının ikinci sinema filmi ile setlere ve ekranlara yeniden dönüş yapıyor.

Dizi Setinde Panik! 9 Kişi Koronavirüse Yakalandı

Koronavirüs tekrar yükselişe geçi ve ilk zarar gören sektör dizi setleri oldu. Bir dizide daha koronavirüs görüldü ve 9 çalışan ve bir oyuncu koronavirüse yakalandı.

Almeda Abazi’den Hamilelik Açıklaması

Ünlü oyuncu Tolgana Sayışman ile eşi Almeda Abazi iki çocuğun ardından düşündükleri üçüncü çocuktan vazgeçti. Peki bunun arkasındaki sebep ne?İşte cevabı!

Tolgahan Sayışman ikinci kez baba oldu

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti ikinci bebeklerini kucağına aldı. Tolgahan Sayışman ikinci kez baba oldu. Tolgahan Sayışman'ın bebeğinin adı ne oldu?

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi’nin Çocuklarının İsmi Belli Oldu

Ünlü oyuncu Tolgahan sayışman ile eşi Almeda Abazi bugünlerde dünyaya gelecek ikinci bebeklerinin heyecanını yaşamaya başladı. Peki bebeklerinin adı ne olacak? İşte cevabı!

Tolgahan Sayışman'ın eşi ve çocuğundan kötü haber

Geçtiğimiz günlerde Covid 19 testi pozitif çıkan ve tedavi altına alınan Tolgahan Sayışman'ın eşi ve oğlu da küresel salgın coronaya yakalandı. Ailenin sağlık durumu haberimizde.

Koronavirüse yakalanan Tolgahan Sayışman hastaneye kaldırıldı

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Koronavirüse yakalanan Tolgahan Sayışman hastaneye kaldırıldı.