Türk Malı'ndan sonra Cennet Mahallesi'de geri dönüyor!

Türk Malı'ndan sonra Cennet Mahallesi'de geri dönüyor!
Bir zamanlar kahkaha tufanları yaşatan Türk Malı dizisinin geri döneceğini duymuştuk. Türk Malı'nın ardından bir güzel haber daha geldi. Evlerimize neşe getiren Cennet Mahallesi'de yenilenen kadrosu ile ekranlara geri dönüyor.

Yayınladığı dönemde gülmekten kırıp geçiren Show Tv'nin efsane dizisi Cennet Mahallesi yenilenen kadrosu ile tekrardan ekranlara geliyor. Dizi yayınlandığı dönemin dışındada sabahlarıda yayınladı. Sultan ve Ferhat'ın aşkı tüm roman mahallesine ibret olmuştu. Anne Pembe ise ikisinin evlenmesine karşıydı. Dizi hep Sultan ve Ferhat'ın evlenme mücadelesine şahit olarak geçti. Kadrosu yenilenen dizi Cennet Mahallesi yakında ekranlarımızı süsleyecek. Peki yenilenen kadroda kimler olacak? Yeni Cennet Mahallesi ne zaman başlayacak? İşte tüm detaylar...

CENNET MAHALLESİ EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Son zamanlarda yenilenen dizilerin arasına bir yenisi daha eklendi. En son olarak Türk Malı dizisinin yeni oyuncular ile birlikte ekranlara geri döndüğünü duymuştuk. Şimdi ise Sultan ve Ferhat'ın aşkına tanık olan dizi Cennet Mahallesi'nin kadrosu yenilenerek karşımıza çıkacak. Dizi Erler Film yapımcılığında ekranlara gelecek. Projenin tasarımı ise Türker İnanoğlu'na ait. Yeni bölümlerini canlitv üzerindende izleyebilirsiniz..

Cennet Mahallesi'nin kadrosunda daha önce usta oyuncu Melek Baykal, Çağla Şikel, Alişan, Özkan Uğur ve Müjdat Gezen vardı. Fakat yeni kadro tamamen farklı olacak. Yeni dizinin başrol oyuncu kadrosunda Oya Başar, Petek Dinçöz, Cezmi Baskın, Erkan Şahin, Günay Karacaoğlu, Levent Ülgen, Boğaç Aksoy, Mehtap Ar, Gülay Baltacı, Lalizar Kemaloğlu ve Ateş Böceği Ercan gibi birbirinden önemli oyuncular yer alacak. Cennet Mahallesi'nin yeni bölümlerinin ekrana geliş tarihi tam net olmasa da çok yakında ekranlara geleceği söyleniyor.

15-05-2017
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar