Türkücü İsmail Hazar Yoğun Bakımda

Türkücü İsmail Hazar Yoğun Bakımda
Müzik dünyasının sevilen isimlerinden biri olan ve seslendirdiği pek çok türküyle gönüllerde yer alan İsmail hazar koronavirüs sebebiyle yoğun bakıma kaldırıldı.

Müzik ve magazin dünyası son zamanlarda yaşanan vefat haberleri ve hastalıklarla fazlaca anıldı. Özellikle koronavirüs sebebiyle pek çok ünlü isim bu hastalığa yakalandı ve hastanelerde tedavi gördü. Kimi salığına kavuşarak taburcu olurken ne yazık ki zaman zamanda vefat haberleri geldi. Koronavirüs sebebiyle ülkemizde hayatını kaybedenlerin sayısına her geçen gün yenileri eklenirken hastalıkla mücadele de tüm hızıyla devam ediyor. Ve yine ne yazık ki salgın dur durak tanımadan insanları etkilemeye devam ediyor. Müzik dünyasının sevilen isimlerinden özellikle türküleriyle yüreklere dokunan ünlü isim İsmail Hazar’da ne yazık ki koronavirüse yakalanan isimlerden biri oldu. Ünlü türkücünün yakalandığı koronavirüs sebebiyle durumunun ağırlaşması üzerine hastanenin yoğun bakım ünitesine kaldırıldığı ve durumun ciddi olduğu örenildi.

İsmail Hazar Yoğun Bakımda!

Bir zamanların ünlü türkücülerinden biri olan ve seslendirdiği türkülerle gönüllere hitap eden ünlü isim İsmail Hazar geçtiğimiz günlerde iddialara göre katıldığı bir mevlit sırasında koronavirüse yakalandı. Testinin pozitif çıkması üzerine tedavisine başlanan ünlü türkücünün durumu ne yazık ki iyileşmeye gitmedi ve daha da kötüleşti. Bunun üzerine özel bir hastaneye kaldırılan İsmail Hazar’ın burada yoğun bakıma alındığı ve solunum ünitesine bağlandığı öğrenildi. Nefes almakta zorlanan ünlü türkücünün durumunun ciddi olduğu ve tedavisinin devam ettiği örenildi. Magazin basını ve sosyal medyada yer alan haberlerin ardından ünlü ismin hayranları ve sevenleri oldukça endişelenirken sosyal medya üzerinden ünlü isme geçmiş olsun dileklerini iletirler. Müzik dünyasında da büyük endişe yaratan gelişme herkesi bu salgın konusunda daha bir duyarlı ve ciddi olmaya yöneltmiş durumda. Bizde ünlü türkücüye çok geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve biran önce salığına kavuşarak tekrar sevenlerinin arasına katılmasını diliyoruz.

İsmail Hazar Kimdir?

Ünlü türkücü İsmail hazar 1960 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimlerinin ardından Güzel Sanatlar Fakültesinde üniversite eğitimini tamamlayan İsmail hazar seslendirdiği türkülerle milyonlarca insanın gönlünü fethetmiştir. Bu güne kadar pek çok türküye ve albüme imza atan İsmail Hazar’ın çıkardığı 15 albümden bazıları şunlardır. Size Selam Getirmişem, Seveceksen Gel, Düğün Bayramı, Arama Beni, Hazar, Zay Oldu. Ünlü isim ayrıca Umutsuzlar, Hasretim ve Meyrik adlı filmlerde de rol almıştır.

18-03-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar