Uğur Aslan’dan Yeni Program ‘Afara’ Kanal D’de Başlıyor!

Uğur Aslan’dan Yeni Program ‘Afara’ Kanal D’de Başlıyor!
Kanal D’nin başarılı dizisi ‘Yargı’nın Eren komseri Uğur Aslan’dan ‘Afara’ programı geliyor. Uğur Aslan’ın sunumuyla ‘Afara’ müzik ve eğlence programı Kanal D ekranlarında başlıyor

Reyting rekoru kıran Kanal D’nin sevilen Ay yapım imzalı ‘Yargı’ disizinin Eren Komseri Uğur Aslan, dizisinin en sevilen karakterlerinden biri oldu. Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz paylaştığı Yargı’da Eren komser, Savcı Ilgaz’ın en yakın arkadaşıdır. Emniyette cinayet büroda komiserdir. İyi bir polis ve gözü karadır. Mesleğinden ötürü çevresi çok geniştir. Ağzı iyi laf yapar. Eğlenceli ve komik biri olduğu için de herkes tarafından çok sevilir. Ilgaz’ı kardeşi, Metin Amiri babası gibi görür. Karakterini çok doğal bir şekilde başarıyla canlandıran Uğur Aslan da Yargı sayesinde kariyerinde büyük bir adım attı. Oyunculuktaki yeteneğinin yanı sıra doğallığı ve mütevaziliğiyle de dikkat çeken başarılı oyuncu hayranlarının karşısına bambaşka bir şekilde çıkmaya hazırlanıyor. Müzik ve Eğlence programı ‘Afara’ ile yakında ekranlarda olacak Uğur Aslan’ın Afara programı ile ilgili detaylar… 

 

Yargı’nın Eren Komseri ‘Afara’ Programı İle Ekranlara Geliyor!

Yargı dizisinde Eren Komiser rolüne hayat veren Uğur Aslan, yepyeni bir projeyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aslan’ın sunuculuğunu üstlendiği Afara adlı program, Kanal D’de yayınlanacak. Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği programı ‘Afara’nın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Kanal D yeni bir yapımla daha, yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor. Dizide hayat verdiği Eren Komiser karakteriyle adından söz ettiren Aslan, oyunculuğun yanı sıra müzikle de ilgileniyor.

Boş vakitlerinde keman ve ney çaldığını belirten Aslan, aynı zamanda Başarılı oyuncu Uğur Aslan, aynı zamanda bir müzik albümü çıkarmaya hazırlanıyor. Poll Production’ın sahibi Polat Yağcı ile bir süre önce bir araya gelen Uğur Aslan, konser menajerlik, ve albüm sözleşmelerine imza atmıştı.

Uzun yıllardır oyunculuk yapmasına rağmen Yargı dizisi ve Şarkılar Bizi Söyler programı ile adını duyuran ünlü oyuncu, yepyeni bir projenin sunucu koltuğunda oturmaya hazırlanıyor. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin Kanal D’de yayınlanan programına konuk olduğunda göstermiş olduğu performans izleyici tarafından çok beğenilmişti.

Uğur Aslan ‘Afara: Bir Arabesk Müzikali’ Programı İle Sahne Alıyor

Uğur Aslan ‘Afara: Bir Arabesk Müzikali’ adlı müzikal tiyatro performansı ile seyirci karşısına çıkıyor. Birçok ilde Afara ile sahne alıyor ve İstanbul’da sabit bir mekan da programını sürdürmeye devam ediyor.

Başarılı oyuncu, Bir Arabesk Müzikali Afara isimli gösterisine şubat ayında başladı. Başladığı günden bu yana İstanbul’un yanı sıra Kayseri, Konya, Bursa, Eskişehir, Mersin ve Adana gibi birçok ilde sahne aldı ve almaya da devam ediyor.

Sahnede şarkılarıyla, anılarıyla arabesk dönem: ‘Afara’

Başrolünde başarılı oyuncu Uğur Aslan’ın oynadığı, bir döneme damga vurmuş arabesk şarkıları, kendi hayat hikayesiyle harmanlayarak söylediği Bir Arabesk Müzikali seyirciyle buluşmaya devam ediyor.

Şirin Aktemur’un yazıp yönettiği “Afara-Bir Arabesk Müzikali”, seyirciyi mekana girdiği andan itibaren bir döneme götürüp, o dönemin değerleriyle buluşturuyor.

Uğur Aslan, 8 kişilik arabesk orkestra eşliğinde canlı olarak arabesk şarkılar söylüyor.

Uzun da olsa yakalarımızın bir araya gelemediği, gizli sevdalara tutulduğumuz, yokluğun içinde doyduğumuz, mutlu olmak için bolluğa ihtiyaç duymadığımız, hayatı ıskalamadığımız, hayatın geniş paçalarına tutunduğumuz bir dönemi anlatıyor. Bugün artık Afara olan arabesk, Afara kalan ahlak, Afara kalan gazino kültürü, Afara kalmış bir döneme selam çakıyor. 

Uğur Aslan ‘Afara’ performansı boyunca sahnede güçlü bir orkestrayla, onlarca arabesk şarkı söyleyip, hem oyuncu hem müzisyen olarak seyirciyi büyülüyor ve birçok sürprizle buluşturuyor. 

Sahnede örneğine az rastlanır olan bu tür, seyirciyi ‘gerçeğin kendisiyle’ buluşturup, derinden etkiliyor.

Uğur Aslan, kulaklarınızın pasını silmeye geliyor! Afara, Uğur Aslan’ın sunumuyla yeni müzik ve eğlence programı olarak ekranlara gelecek. Uğur Aslan bu programda hem şarkılar seslendirecek hem de ünlü konuklarını ağırlayacak. Afara, çok yakında Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Uğur Aslan Kimdir? Uğur Aslan Kaç Yaşında? Nereli?

Nereli: Hatay

Yaşı: 50

Burcu: Kova

Boyu:  1.78

Uğur Aslan, 9 Şubat 1972 tarihinde Hatay’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

Uğur Aslan, ilk oyunculuk deneyimine Turgut Özakman’ın Bir Şehnaz Oyun adlı oyunu ile adım attı. Oyunculuk dışında müzik ile de ilgilendiğini ve boş vakitlerinde keman ve ney çaldığını belirten Aslan, ‘Afara: Bir Arabesk Müzikali’ adlı müzikal tiyatro performansı ile seyirci karşısında yer aldı. Ayrıca Uğur Aslan özel bir üniversitede oyunculuk dersi vermektedir.

2005 yılında yayınlanan ‘Beşinci Boyut’ adlı dizi ile dizi oyunculuğu kariyerine başlamıştır. Daha sonra birçok dizide yer alan oyuncu şimdilerde ‘Yargı’ dizisinde Eren komiser karakterini canlandırıyor.

Uğur Aslan, film yapımcı ve senarist Sema Ergenekon ile evlidir. Çiftin 2 kızları ve 1 oğlu bulunuyor.

Uğur Aslan’ın Oynadığı Diziler

2005 - Beşinci Boyut

2005 - Kale İçi

2005 - Ofis İşi

2005 - Gümüş

2008 - Derdest

2009 - Aile Reisi

2010 - Yer Gök Aşk

2013 - Kayıp

2014 - Karadayı

2017 - Kara Sevda

2017 - Siyah Beyaz Ask

2019 - Kuruluş Osman

2020 - Çukur (Emir Varol)

2021 - Yargı (Eren komiser)

05-04-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar