Uğur Güneş ‘e İtalyanlar’dan büyük ilgi

Uğur Güneş ‘e İtalyanlar’dan büyük ilgi
Uğur Güneş :"Bir Zamanlar Çukurova ‘nın İtalya’da bu kadar yoğun ilgi görmesi ve Yılmaz karakterinin bu kadar benimsenmesi beni çok mutlu etti ."

Uğur Güneş kimdir? Bir Zamanlar Çukurova'nın Yılmaz'ı şimdi hangi dizide oynuyor? Uğur Güneş İtalya'da hangi programa konuk oldu? İtalyanlar'ın Bir Zamanlar Çukurova dizisine ilgisi hakkında ne dedi? Depremzedelere yardım eden İtalyanlar hakkında neler söyledi? Uğur Güneş hakkında merak ettikleriniz yazımızda.İşte detaylar...

Uğur Güneş ‘e İtalyanlar’dan büyük ilgi

İtalya ’da bir televizyon klasiği olan Verissimo programının bu hafta ki konuğu ünlü Türk oyuncu Uğur Güneş ‘ ti . 1996 ‘dan bu yana popüler tv programlarının başında gelen Verissimo şu sıralar TRT ’nin iddialı dizisi Al Sancak ‘ta oynayan Uğur Güneş’e pek çok sorular yöneltti ve cevaplarını yayınladı .

Depremden büyük zarar gören ülkemize yardımlarından dolayı İtalyanlara teşekkür etti

İtalya’ da büyük ilgi gren Uğur Güneş program yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada TT oldu . “Türkiye’ de yaşadığımız bu üzüntülü günlerde bize verdiğiniz destek içinde ayrıca çok teşekkür ederim ! ” diyen genç oyuncu yurt dışında çok büyük ilgi gören “ Bir Zamanlar Çukurova ” ile ilgili konuştu .

Bir Zamanlar Çukrova’nın gördüğü ilgi gurur verici

Uğur Güneş ; “ Bir Zamanlar Çukurova ‘nın İtalya’da bu kadar yoğun ilgi görmesi ve Yılmaz karakterinin bu kadar benimsenmesi beni çok mutlu etti . Yaptığımız projenin bu kadar çok kişi tarafından sevilmesi ve ilgi görmesi çok gurur verici ! ” şeklinde konuştu .

Uğur Güneş kimdir ?

10 Kasım 1987 Ankara’ da dünyaya gelmiştir ve Akrep burcudur . İlk ve ortaöğrenimini Ankara’da Ali Kütükçü Ortaokulu’nda gören Güneş, üniversiteyi de Ankara Üniversitesi’nde okudu .  Daha önce onlarca dizi ve sinema filminde oynamasına rağmen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz karakteri ile kamuoyuna malolmuştur . Şu anda TRT ’ de AlSancak dizisinde Yüzbaşı Ali karakteri ile başrol oynamaktadır .

Filmografisi

Televizyon

2011      Yeniden Başla   Eray       Yardımcı oyuncu

2014      Urfalıyam Ezelden          Çetin

2015      Diriliş Ertuğrul    Tuğtekin

2016      Seddülbahir 32 Saat       Hüseyin

2017      İsimsizler             Kaymakam Fatih Keskin         Başrol oyuncusu

2018-2021           Bir Zamanlar Çukurova  Yılmaz Akkaya

2021-2022           Kanunsuz Topraklar       Davut Karaman

2023-     Al Sancak            Piyade Yüzbaşı Ali Banazlı

Sinema

2013      Şeytan-ı Racim  Emrah   Başrol oyuncusu

Tamam mıyız?   Serhat  Yardımcı oyuncu

2019      Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu           Cemal Tunalı

2023      Serçenin Gözyaşı             Gazi       Başrol oyuncusu

24-03-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar