Ünlü Çiftten Açıklama: Boşanma Kararı Aldığımız Doğrudur!

Ünlü Çiftten Açıklama: Boşanma Kararı Aldığımız Doğrudur!
11 ay önce evlenen Hazar Amani ve Sıla Çiftinin boşanmaya karar verdikleri bugün sosyal medya hesaplarından yapılan bir paylaşımla duyuruldu. İşte detaylar!

Son zamanlarda özellikle sosyal medya ve magazin basınının gündeminden düşmeyen konuların başında ünlü isimler Sıla ile Hazar Amani arasında yaşanan sorunlar geliyor. İçinde bulunduğumuz yılın başlarında evlenen ünlü isimler arasına kara kediler girdi ve ikili son zamanlarda sık sık boşanacaklarına dair iddialarla gündeme gelmeye başladılar. Büyük ve hızlı bir aşk yaşayan ikili en sonunda 11 ay önce evlenmişlerdi. İkili pandemi günlerinde eve kapanarak zaman geçirmiş ve bu zamanda da iyi vakit geçirdiklerini dile getirmişlerdi.  Ancak daha sonra çift hakkında peş peşe ayrılacaklarına dair söylentiler yapılmaya başlamıştı. Ancak bu zaman zarfında ünlü isimlerden konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Ta ki bu güne kadar. Bugün ünlü isimler sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak iddiaları doğruladılar.

Boşanma Kararı Aldılar!

Hazar Amani ve Sıla bu senenin başında evlenmişler ve mutlu bir şekilde yaşamaya başlamışlardı. Ancak bu 11 aylık dönem zamanında çiftle ilgili haberler hiç bitmedi. Zaman zaman çift hakkında ayrılacaklarına dair haberler yapılmaya başlandı. İddialarda çiftin artık eskisi gibi mutlu olmadıkları dile getirilmeye başlanmıştı. Ancak ikili bu iddialar hakkında herhangi bir açıklama yapmamışlar ve söylentiler de iddia olarak kalmıştı. Ancak bugün çift hakkında sosyal medyada boşanacaklarına ilişkin haberler bir anda ilk sıralarda yer aldı. Sosyal medya hesabı üzerinden ayrılacaklarını doğrulayan Hazar Amani bir paylaşımda bulunarak konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Hazar Amani paylaşımında “evliliğimiz hakkında bir süredir çıkan haberlere istinaden bu açıklamayı yapma gereği duyduk. Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir. Sağlığın sıhhatin her şeyden önemli olduğunu bir ez daha epey kuvvetli anladığımız şu dönemde bu haberin bir detay olduğunu düşünüyoruz. Yine de bunu açık yüreklilik ve içtenlikle birinci ağızlardan duymanızı arzu ettik” ifadelerini kullandı.

Boşanmaya Sebep Ne?

11 ay önce evlenen ve öncesinde hızlı ve büyük bir aşk yaşayan Hazar Amani ve Sıla çiftinin bu kadar kısa sürede boşanma kararı almalarına neyin sebep olduğu ise bilinmiyor. İddiaya göre Sıla eşi Hazar Amani’nin eski eşi Deniz Mumcuoğlu’yla sık sık bir araya gelmesinden rahatsız oldu. Sıla iddiaya göre Hazar Amani’den eski eşiyle arasına mesafe koymasını istedi. Bu talebi olumsuz karşılanınca Sıla oturdukları evden ayrıldı. İkilinin arasındaki aşkta bu zamanda zamanla ortadan kalktı. Çiftin mahkemesinin ne zaman yapılacağı ise şimdilik bilinmiyor.

19-11-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar