Ünlü Oyuncu Olgun Toker Babasını Kaybetti

Ünlü Oyuncu Olgun Toker Babasını Kaybetti
Ünlüler dünyasında son günlerde peş peşe gelen ölüm haberlerine ünlü oyuncu Olgun Toker’in babasının vefat ettiği haberi de eklendi.

Son günlerde ünlüler dünyasından peş peşe gelen ölüm haberleri magazin basınının da ana gündemi olmaya başladı. Melike Güner ve Bülent Şakrak’ın peş peşe annelerini kaybetmesiyle başlayan süreç ünlü ve başarılı oyuncu Olgun Toker’in babasını kaybetmesiyle sürdü ve güne başlarken bir vefat haberi daha geldi. Ünlü oyuncu Fatma Girik’in hayatını kaybettiği haberlerde duyurulmaya başlandı. Bütün bu ölüm haberleri ünlüler dünyasını sarsarken ünlü oyuncu Olgun Toker’in babası Mustafa Toker’in kalp krizi sonrası hayata veda etmesi başta Olgun Toker olmak üzere tüm yakınlarını ve sevenlerini derin bir üzüntüye sevk etti. Olgun Toker’in baba acısı karşısında konuşmakta zorlandığı ifade edilirken bu haberi ünlü oyuncunun çalıştığı yapım şirketi 03 medya duyurdu.

Kalp Krizi Geçirdi

Son zamanların en popüler oyuncularından olan genç ve başarılı oyuncu Olgun Toker dün akşam saatlerinde babasını kaybetmenin acısıyla sarsıldı. Ünlü oyuncunun Adana’da yaşayan babası Mustafa Toker kalp krizi nedeniyle hayata veda etti. Haberi alır almaz Adana’ya hareket eden ünlü oyuncunun konuşmakta zorlandığı öğrenilirken bu haberi Olgun Toker’in çalıştığı yapım ajanslarından 03 Medya sosyal medya hesabından duyurdu. Yapılan açıklamada “değerli oyuncumuz Olgun Toker’in babası Mustafa Toker’in vefatının derin üzüntüsü içerisindeyiz. Allah’tan rahmet sevenlerine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz” ifadeleri kullanıldı. Ünlü oyuncunun baba acısı sebebiyle derin üzüntü içinde olduğu ve konuşmakta zorlandığı öğrenildi.

Olgun Toker Kimdir?

Son dönemin en popüler oyuncularından olan ve son olarak Son Yaz dizisinde rol alan başarılı oyuncu Olgun Toker 12 Mart 1986 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyuncu olmak için eğitimler almaya başlayan Olgun Toker Müjdat Gezen sanat Merkezi’nde Tiyatro eğitimi almıştır. Daha sonra dizi ve sinema filmlerinde rol almaya başlayan Olgun Toker’in rol aldığı yapımlar arasında

-          Son

-          Karadayı

-          Şeref Meselesi

-          Benim Adım Gültepe

-          Tatlı Küçük yalancılar

-          Hayat Şarkısı

-          Bir Aile Hikayesi

-          Arıza

-          Son Yaz

-          Düğün Dernek

-          Küçük Esnaf

-          Hükümet Kadın 2

-          Yol Arkadaşım 2

Yapımlarında rol almıştır.

24-01-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar