Serdar Ortaç’tan Öldü Haberlerine Tepki

Ünlü şarkıcı serdar Ortaç’ın öldü şeklinde çıkan haberleri bir anda sosyal medyada hızla yayıldı. Olay karşısında şaşıran Serdar Ortaç bir açıklama yaptı

Spor yorumcusu Emre Bol canlı yayında kalp krizi geçirdi

Ünlü spor yorumcusu Emre Bol canlı yayında kalp krizi geçirdi. Ertem Şener ile Var Odası programında fenalaşan Emre Bol, sağlık ekiplerinin müdahalesiyle hastaneye kaldırıldı.

Oyuncu Cezmi Gökalp Hayatını Kaybetti

Türk Tiyatrolarının usta oyuncusu Cezmi Gökalp geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. Usta ismin kaybını Devlet Tiyatroları Genel Müdürü duyurdu.

Oğuz Yılmaz Son Yolculuğuna Uğurlandı

Geçtiğimiz gün kalp krizi sonucu 53 yaşında hayata veda eden ünlü şarkıcı Oğuz Yılmaz Ankara’da yapılan cenaze töreninin ardından Karşıyaka mezarlığına defnedildi.

Oğuz Yılmaz Hayatını Kaybetti

Ankaralı şarkıcıların önde gelen isimlerinden biri olan ve yaptığı parçalarla dillerden düşmeyen ünlü şarkıcı Oğuz Yılmaz bugün kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Ünlü Sinema Sanatçısı Ertuğ Koruyan Hayatını Kaybetti

Türk Sineması değerli bir ismini daha kaybetti. Uzun yıllar Yeşilçam filmlerinde yardımcı rollerde yer alan usta oyuncu Ertuğ Koruyan kalp krizi sebebiyle hayata veda etti.

Ünlü Oyuncu Gülçin Santırcıoğlu’nun Acı Günü

Başarılı ve güzel oyuncu Gülçin Santırcıoğlu bugün hayatının en zor anlarından birini yaşadı. Usta oyuncunun babası 69 yaşında hayata veda etti.

Rasim Öztekin Kalp Krizi Geçirdi

Türk Tiyatro, Sinema ve dizi dünyasının usta oyuncularından Rasim Öztekin bugün öle saatlerinde kalp krizi geçirdi. Kalbi bir süre duran oyuncu yeniden hayata döndürüldü.

Merve Özbey Babasını Kaybetti!

Ünlü ve güzel şarkıcı Merve Özbey'in acı günü. Merve Özbey'in 64 yaşında olan babası Ahmet Özbey Kalp krizi sebebiyle hayatını kaybetti.

Ünlü Oyuncu Haldun Boysan Hayatını Kaybetti!

Türk Sinema ve dizi sektörü usta oyuncusu Haldun Boysan Maria ve Mustafa dizisinin çekimleri için bulunduğu Ürgüp İlçesinde kaldığı otelde kalp krizi sonucu hayata veda etti.

Ünlü Oyuncu Ayşegül Atik Hayatını Kaybetti!

Türk Tiyatro, dizi ve sinema dünyası yasta… Usta Oyuncu yılların tecrübesi Ayşegül Atik geçirdiği kalp krizi sonrası 72 yaşında hayata veda etti. İşte detaylar!

Mehmet Ali Erbil Yeniden Yoğun Bakıma Alındı!

Ünlü oyuncu ve sunucu Mehmet Ali Erbil'le ilgili şok bir gelişme herkesi derin bir endişeye sevketti. Ünlü oyuncu geçirdiği kalp krizi sebebiyle hastanede yoğun bakıma alındı.