Ünlü Şarkıcı Tarık Mengüç Üç Kuruş Dizisinde

Ünlü Şarkıcı Tarık Mengüç Üç Kuruş Dizisinde
Show Tv ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen ve bu sezon başlayan Üç Kuruş Dizisine ünlü şarkıcı Tarık Mengüç konuk oluyor.

Bu sezonun televizyon kanallarında yayınlanan diziler arasında en çok merak edilen ve uzun süre merakla beklenilen yapımlarından Üç Kuruş heyecanlı bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Henüz yeni başlayan ve beş bölüm yayınlanan dizi Ay Yapım tarafından hazırlanıyor ve Show Tv ekranlarında pazartesi akşamları ekrana geliyor. Bir mahallede yaşanılan olayları, mafya, polis ve katil üçgeninde anlatan dizinin hikayesi seyirciyi oldukça heyecanlandırmış durumda. Pek çok ünlü ismin yer aldığı dizinin kadrosuna ise hikayeye göre yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Bir roman mahallesinde geçen hikayede sık sık roman vatandaşlara değiniliyor. Her ne kadar zaman zaman protestolar olsa da dizi yoluna devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosuna ise roman asıllı olduğu bilinen ünlü şarkıcı Tarık Mengüç de dahil oldu. Ünlü şarkıcı dizinin 6. Bölümünde bir düğün sahnesinde konuk oyuncu olarak yer alacak.

Tarık Mengüç Üç Kuruş’ta

Show Tv ekranlarında pazartesi akşamlarının en çok seyredilen yapımlarından olan ve sezona yeni başlayan Üç Kuruş birbirinden usta ve başarılı oyuncularla seyirciyi ekrana bağlıyor. Dizide Uraz Kaygılaroğlu (Kartal) Ekin Koç (Efe) Diren Polatoğulları (irfan), Nesrin Cavadzade, Civan Canova, Nursel Köse, Aslıhan Malbora, Mustafa Kırantepe ve Uğur Yıldıran gibi isimler yer alıyor. Dizinin 6. Bölümünde Kartal ve Bahar’ın düğünleri olacak ve bu düğün mahallede bütün herkesi bir araya getirecek. Düğünde sahne alacak ve söyleyeceği şarkılarla herkesi coşturacak isim ise ünlü şarkıcı Tarık Mengüç oldu. Ünlü ismin özellikle Roman asıllı olduğu ve dizininde bu konseptte karakterlerden oluştuğu için tercih edildiği öğrenildi. Ünlü ismin dizide kaç bölüm rol alacağı ise bilinmiyor.

Tarık Mengüç Kimdir?

Ünlü şarkıcılardan Tarık Mengüç 17 Ocak 1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Roman asıllı olan Tarık Mengüç bu kültürünü şarkılarına da yansıtmıştır. İlk okuldan sonra eğitim hayatına devam etmeyen ünlü isim şarkıcılıktan önce pek çok farklı alanda çalışmıştır. Daha sonra sahnelerde yer almaya başlayan Tarık Mengüç özellikle Roman havaları tarzında söylediği şarkılarla tanınmakta ve sevilmektedir. Zaman zaman magazin basınında da gündem olan ünlü isim evlidir ve iki çocuğu vardır.

02-12-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar