Yabani dizisi yıldızı Halit Özgür Sarı; Günlük yazmak bana iyi geliyor

Yabani dizisi yıldızı Halit Özgür Sarı; Günlük yazmak bana iyi geliyor
Yabani'nin yıldızı Halit Özgür Sar; “Terapist ‘Günlük yaz’ dedi. Günlük yazmaya başladım. Birkaç aydır öyle çözümlerle devam ediyoruz. O da çok iyi hissettiriyor.

Yabani dizisi hangi kanalda yayınlanıyor? Dizinin başrolündeki Halit Özgür Sarı’nın yönetmen ve diğer oyuncularla ilgili düşüncesi nedir? Yabani dizisinin senaristi kim? Yabani dizisi ve Halit Özgür Sarı ile ilgili merak ettikleriniz yazımızda...

Yabani dizisi yıldızı Halit Özgür Sarı; Günlük yazmak bana iyi geliyor

Fox Tv’nin iddialı dizilerinden Yabani dizisinin başrolünde yer alan Halit Özgür Sarı ünlü gazeteci Birsen Altuntaş’ın youtube kanalına katılarak kendisine sorulan tüm sorulara içtenlikle cevap verdi. Senaryo geldiğinde çok beğendiğini belirten dizinin Yaman Ali’si terapiste gittiğini ve “Terapist ‘Günlük yaz’ dedi. Günlük yazmaya başladım. Birkaç aydır öyle çözümlerle devam ediyoruz. O da çok iyi hissettiriyor. Haftada bir gün boş günüm oluyor. Onun içinde bir saat terapiye gitmek çok rahatlatıyor beni…” şeklinde konuştu. Dizinin başrollerinde Sarı ile beraber Simay Barlas, Dolunay soysert ve Yurdaeer Okur’da yer alıyor.

Yönetmen bizlerle çok ilgileniyor

Senaryosunu Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı dram tarzındaki dizi ilk olarak 12 Eylül 2023  de ekranlara geldi.Yönetmen Çağatay Hoca’nın çok maskülen bir karakter olduğunun altını çize Halit Özgür Sarı bunun zaten bu şekilde olması gerekir. Çünkü o böyle davrandıkça bizlerin performansları yükseliyor. Oyuncu olarak terapi aldoğını ifade eden sarı bunu bütün oyunculara tavsiye ederek “Terapiye gidiyorum, gitmek zorundayım. Oyunculuk yapan herkes gitmeli… Şu sebepten dolayı; sen mesela o gün evden geliyorsun çok mutlusun. Çocuğunu gömdüğün bir sahne çekeceksin. Beyin ve beden onu oyunculuk yapıyor gibi algılamıyor ki, onu gerçekten öyle algılıyor ve bu dengesizlik ileriki yıllarda sorun yaratabilir diye terapiye gidiyorum” dedi.

Partnerim ile uyumumuz iyi

Halit Özgür Sarı; “Sokakta çöp toplayan insanlırı görüyordum ama dizi sonrası artık farkına varmaya başladım. Algıda seçicilik oluyor illaki” dedi Devamlı niye kulaklık taktığımızı sorunca başka insanların küfürlerini duyupta demorilize olmayın deyince şok olduğunu belirten yakışıklı oyuncu şimdi sokaktaki çöp toplayıcılara bakışının olumlu yönde değiştiğini, yer vermeye, sohbet etmeye çalıştığını belirtti. Yakışıklı oyuncu İlk bölüm beni çok etkiledi 3,5 saat karavandan çıkamadığını anlatan yakışıklı oyuncu sonrasında da gerçekten hasta olduğunu söyledi.Yakışıklı oyuncu “ Simay Barlas ile uyumumuz çok iyi. Çünkü Simay çok insani olmasının yanı sıra çokta yetenekli. İlk günkü performansı inanılmazdı. İlk gün gibi değildi mesela. Dolunay Soysert ile de aramız çok iyi ama Dolunay bizim için adeta bir hoca gibi.” Dedi.

27-11-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler