Yabani'nin Metin'i Serdar Orçin kimdir?

Yabani'nin Metin'i Serdar Orçin kimdir?
Yabani dizisinin 13. bölümüyle hikayeye dahil olan Metin karakterine hayat veren Serdar Orçin kimdir? Yeni karakter dizinin seyrini nasıl değiştirecek?

Fox TV’nin ilgi ile izlenen Yabani dizisinin 13. Bölümünde diziye dahil olacak olan Serdar Orçin’in hayat vereceği  Metin Arkan karakteri Şebnem’in nesi oluyor? Metin Arkan cezaevinden çıkınca olayların mecrası yön değiştirecektir. Çağatay Tosun’un yönetmeni olduğu dizinin oyuncu kadrosu Orçin’in katılımı ile daha da güçlendi.

Fox TV’nin sevilen dizisi Yabani’nin oyuncu kadrosu genişliyor. Sürükleyici hikayesi ile izleyicileri ekran başına toplayan Yabani dizisine 13. Bölümden itibaren Metin Arkan karakteri ile ünlü oyuncu Serdar Orçin dahil oluyor. NTC Medya’nın yapımını üstlendiği iddialı dizide Metin Arkan, Şebnem’in yakın zamanda cezaevinden tahliye olacak olan eşi ve Rüya’nın babasıdır. Salı günlerine ambargo koyan sevilen dizinin yapımcılığını Faruk Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp yapıyor. 

Metin Arkan iyi kalpli biridir ama...

Serdar Orçin’in canlandırdığı Metin Arkan aslında iyi kalpli, merhametli, cömert ama kayıp bir ruha sahiptir. Şebnem’i sevmiş, büyük bir aşkla bağlanmış ve ailesi kabul etmemesine rağmen onları dinlemeyerek çok kısa bir sürede hayatlarını birleştirip dünya evine girmişlerdir. Şebnem’in bitmek bilmeyen istekleri, sonu gelmez kaprisleri nedeniyle bir süre sonra ruhsal bunalıma ve depresyona giren Metin, eşi Şebnem’in ve Serhan’ın ihanetini öğrenince bir kaza yaparak cezaevine girmiştir. Tahliyesine çok az kalan Metin’in serbest kalıp hikayeye dahil olmasıyla tüm dengeler değişecek olayın seyri yön değiştirecektir. 

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Yurdaer Okur, Simay Barlas, Halit Özgür Sarı, Bertan Asllani, Dolunay Soysert, Şebnem Hassanisoughi ve Tayanç ayaydın gibi çok önemli isimlerin başrollerinde yer aldığı dizide ayrıca Ayşegül Ünsal, Sezer Arıçay, Seray Özkan, Güray Görkem, Aleyna Al, Ramiz Mullamusa, Rojbin Erden, Serdar Orçin ve Osman Alkaş’da oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Senaryoyu kim kaleme alıyor?

Her Salı günü saat 20.00’de Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile bir araya gelen Yabani dizinsin senaryosunu Hilal Yıldız, Nazlı Sunlu Kaçan, Serap Gazel ve Çisem Katılmazdan oluşan bir yazı ekibi kaleme alıyor.M. Çağatay Tosun’un yönetmen koltuğunda oturduğu dram tarzındaki dizi ilk olarak 12 Eylül 2023 tarihinde ekranlara merhaba dedi. 

06-12-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler