Yalı Çapkını dizisinin yayın tarihi belli oldu

Yalı Çapkını dizisinin yayın tarihi belli oldu
Star Tv’nin reyting canavarı dizisi Yalı çapkını 2. Sezon için hazırlıklarını tamamladı ve yeni sezon yayın tarihini beklemeye başladı.

Geçtiğimiz sezon başlayan ve Star Tv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan Yalı Çapkını 2. Sezonu için çalışmalarını ve çekimlerini sürdürüyor. OGM Pictures tarafından hazırlanan ve ünlü yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden televizyona uyarlanan dizi yayınlandığı Cuma akşamlarında aldığı reytinglerle kanalının ve günün en başarılı yapımları arasında yer aldı. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizinin 2. Sezon çekimleri geçtiğimiz haftalarda başlamıştı. Halen çekimleri devam eden dizinin 2. Sezon hazırlıkları sürerken dizinin yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı ve bu yayınlanan fragman seyirciyi büyük bir heyecana sürükledi. Fragmanda dizinin ana iki karakteri olan Seyran ve Ferit’in evlendiği görülürken dizinin yayınlanan fragmanında 2. Sezon yayın tarihi de belli oldu. Son olarak 9 Haziran Cuma akşamı 36. Bölümüyle sezon arası veren başarılı dizinin yeni sezon yayın tarihinin 15 Eylül Cuma akşamı olduğu belirtildi.

Yalı çapkını 15 Eylül’de Başlıyor

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz sezon başlayan başarılı yapımlardan Yalı Çapkını yeni sezon için hazır. Kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı dram ve aile türündeki dizinin yayınlanan yeni sezon ilk fragmanında yayın tarihi 15 Eylül Cuma akşamı olarak duyuruldu. Kadrosuna yeni isimlerin katıldığı dizinin seyircisi yeni sezonu heyecanla beklerken özellikle yayınlanan fragman büyük beğeni topladı ve heyecan yarattı. Ünlü oyuncular Binnur Kaya’nın Nükhet ve Emir Tarık Tekin’in (Kaya) karakteri olarak hikayeye dahil olduğu Yalı Çapkını yeni sezonda da Cuma akşamlarının en çok seyredilen dizisi olan Yalı çapkını Cuma gününde Kızılcık Şerbeti, Arka Sokaklar gibi dizilerle reyting rekabeti yapacak. Dizinin yeni sezon ilk bölümü 15 Eylül Cuma akşamı yayınlanacak.

Yalı Çapkını Oyuncuları Kimler?

OGM Pictures tarafından hazırlanan ve Cuma akşamlarının sevilen ve en çok seyredilen dizilerinden olan yalı çapkını yeni sezon için hazırlanırken dizinin yeni sezon yayın tarihi 15 Eylül olarak belirlendi. Star Tv’nin en çok seyredilen dizisi olan Yalı Çapkını dizisinde rol alan oyuncular arasında, Mert Ramazan demir, Afra Saraçoğlu, Çetin Tekindor, Şerif sezer, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Binnur Kaya, Buçe Buse kahraman ve Sezin Bozacı gibi isimler yer alıyor.

08-09-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar