Yalı Çapkını Oyuncusunu Rakibi Kızılcık Şerbeti'ne Kaptırdı

Yalı Çapkını Oyuncusunu Rakibi Kızılcık Şerbeti'ne Kaptırdı
İlk sezonları geçtiğimiz sezon yayınlanan ve Star Tv ve Show Tv’de yayınlanan Yalı çapkını ve Kızılcık Şerbeti’nde oyuncu rekabeti yaşanıyor.

Geçtiğimiz sezonun başarılı ve iki flaş dizisi olan Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Star Tv ekranında ve Show Tv ekranında aynı gün yayınlandı. Cuma akşamları seyirciyle buluşan iki rakip ve flaş yapım sezon boyunca reytinglerde çok yakın bir oranla birbirini takip etti ve zaman zaman Kızılcık şerbeti Zaman zaman ise Yalı Çapkını liderliği elde etti. Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı Cuma akşamında Show Tv ve Star Tv iki başarılı dizi ile seyirciyi kendi ekranlarına çekmeye çalıştı. Her ikisi de aile ve dram türünde olan diziler yeni sezon için hazırlıklarını sürdürürken iki dizi yine Cuma akşamları birbirine rakip olacak. Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı iki dizi arasında son olarak oyuncu rekabeti de yaşanmaya başladı. Geçtiğimiz sezon Yalı Çapkını dizisinde rol alan ve dizinin hikayesinde oldukça etkili olan ve hapsedilen kız olarak hikayede yer alan Gizem Yanık yeni sezonda rakip dizi olan Kızılcık Şerbeti’ne transfer oldu.

Gizem Yanık Kızılcık Şerbeti’nde

Geçtiğimiz sezon Star Tv ekranlarında yayınlanan ve OGM Pictures tarafından hazırlanan Yalı Çapkını dizisinde rol alan güzel ve genç oyuncu Gizem Yanık yeni sezonda Gold Film tarafından hazırlanan ve Show Tv ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinin kadrosuna katıldı. Birbirine rakip olan ve Cuma akşamları yayınlanan dizilerden Yalı Çapkını’nda hapsedilen genç kız karakterine hayat veren ve dizinin ilk sezonunda yer alan Gizem Yanık şimdi ise 2. Sezonu ile ekrana gelecek ve yine Cuma akşamı yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinde Mihri karakterine hayat verecek. Gold Film tarafından hazırlanan ve geçtiğimiz sezonun flaş yapımları arasında yer alan ve adından uzun süre söz ettiren Kızılcık Şerbeti’nin çekimleri hale n devam ediyor. Kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı dizi yeni sezonda da kanalın ve Cuma akşamlarının iddialı yapımı olacak.

15 Eylül’de Yayında

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve ilk sezonu geçtiğimiz sezon yayınlanan Kızılcık Şerbeti yeni sezonda da oldukça iddialı. Cuma akşamlarının en çok seyredilen yapımlarından olan dizi geçtiğimiz sezon bir bölümde yer alan kadına şiddet sahneleri sebebiyle uzun süre gündemde kalmış ve RTÜK tarafından beş bölüm yayın durdurma cezası almış ancak ceza iptal edilmişti. Seyircinin 2. Sezonunu heyecanla beklediği dizinin 2. Sezon ilk bölümü 15 Eylül Cuma akşamı Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak.

06-09-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar