Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti ilk bölümleri ile zirveyi paylaştılar

Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti ilk bölümleri ile zirveyi paylaştılar
Trafik kazası sahneleri ile izleyicileri ekran başına toplayan Kızılcık Şerbeti hemen Yalı Çapkını’nın ardından gelerek Cuma akşamlarının sıcak geçeceğinin işaretlerini verdiler.

Yalı Çapkını dizisine yeni katılan oyuncular kim? Yalı Çakını ve Kızılcık Şerbeti dizisinin reyting oranları nasıl gerçekleşti? Yalı Çapkını dizisinin ilk bölümünde neler oldu? Her iki dizi hangi gün rekabet ediyorlar? Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını dizisi hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızda…

Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti ilk bölümleri ile zirveyi paylaştılar

Geçen sezon başlayıp reyting rekorlarının altını üstüne getiren Cuma günlerinin iki iddialı dizisi yeni sezonda yayınlanır yayınlanmaz listelere damgalarını vurdular. Ferit’in yaralandığı ve hastanede tedavi gördüğü sahnelerle geçen sezonun ilk bölümünün sonunda Halis Ağa’nın kimselerin bilmediği kızı ve torununun ekranlarda görünmesi ile yeni bir heyecan fırtınası sonraki bölüme sarktı. Kızılcık Şerbeti dizisi ise çok bilinmeyenlerle önceki sezon final yapmıştı. Trafik kazası ve doğum sahneleri ile izleyicileri ekran başına toplayan Kızılcık Şerbeti dizisi de hemen Yalı Çapkını’nın ardından gelerek nefes nefese bir mücadele ile Cuma akşamlarının sıcak geçeceğinin işaretlerini verdiler.

Yalı Çapkını açılışı zirve ile yaptı

Başrollerinde Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Emre Altuğ gibi güçlü oyuncu kadrosu ile milyonları ekran başına kitleyen dizi yeni sezonun ilk bölümünde izlenme raporlarının zirvesinde yer almayı başardı. Yalı Çapkını dizisi ilk bölümü bütün gruplardailk sırada yer alarak zirveye oturdu. 9,31 reyting oranı ile 1. Olan dizinin özeti de 5,50 reyting oranı ile totalde 2., ab ve abc gruplarında 4. Oldu.

Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını’nın ensesinde

Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti ise ab grubunda 6,80, abc grubunda 7,17 reyting oranları ile Yalı Çapkını’nın hemen ardından ikinci sıraya yerleşti. Total’de ise 5,06 reyting oranına erişen dizi Yalı Çapkını ve Özetinin ardından 3. Olmayı başardı. Kızılcık Şerbeti dizisinin özeti de ab ve abc grubunda 3., total grubunda ise 6. Olarak listede kendine yer bulmayı başardı.

Yeni oyuncular Yalı Çapkını’nda nasıl bir performans sergileyecekler?

Daha ilk bölümleri ile Masterchef All Star Türkiye gibi fenomen olmuş bir yapımı geride bırakan bu iki dizi bakalım bundan sonraki nasıl bir performans sergileyecekler merakla bekleniyor. Hele Yalı Çapkını dizisine yeni sezonun ilk bölümünün sonunda ekranlarda görünen usta oyuncu Binnur Kaya ve oğlu rolündeki Emir Tarık Tekin diziye nasıl bir hareketlilik katacaklar?

17-09-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar