Yargı’nın Cüneyt’i Hakan Dinçkol ‘Senden Daha Güzel’ Dizisinde!

Yargı’nın Cüneyt’i Hakan Dinçkol ‘Senden Daha Güzel’ Dizisinde!
Kanal D’nin sevilen sezon dizisi Yargı’nın ‘Cüneyt’i Hakan Dinçkol diziye sezon sonunda veda etti. Hakan Dinçkol artık Fox TV’nin yazlık dizisi Senden Daha Güzel’de

Ay yapım imzalı Kanal D’nin ilk sezonu büyük ilgi ile izlenen dizisi Yargı’dan Fox TV’nin yazlık dizisi ‘Senden Daha Güzel’e transfer. Başrollerini Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz) ve Pınar Deniz (Ceylin)’in paylaştığı Yargı dizisinde Av. Cüneyt karakterine hayat veren Hakan Dinçkol 29 Mayıs’ta verilen sezon finalinin ardından diziden ayrıldığı ve 2. Sezonda yer almayacağı duyurulmuştu. Hakan Dinçkol’un yeni projesi merak ediliyordu. Hakan Dinçkol’un yeni dizisi belli oldu. Başrollerini Cemre Baysel (Efsun) ile Burak Çelik (Emir)’in paylaştığı 7 Haziran Salı günü Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan yazlık romantik komedi dizisi ‘Senden Daha Güzel’e transfer olduğu öğrenildi. Yapımını Gold Film’in üstlendiği, yapımcısının Faruk Turgut olduğu, yönetmen koltuğunda Deniz Kolaş ve Hakan Kırvavaç’ın oturduğu, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı dizi Senden Daha Güzel’in önümüzdeki bölümlerinde diziye katılacak Hakan Dinçkol’un yeni dizisi Senden Daha Güzel oldu işte Hakan Dinçkol’un yeni dizisinin detayları…

 

Hakan Dinçkol Yargı’dan Senden Daha Güzel Dizisine Transfer Oldu

Yargı dizisinde Av. Yekta Tilmen’in yanında çalışan ve sağ kolu olarak görev alan Av. Cünyet karakterine hayat veren Hakan Dinçkol Yargı dizisinden Fox TV’de yayınlanan Senden Daha Güzel dizisine transfer oldu.  

Yargı dizisinde Ceylin’in eski sevgilisi olan Cüneyt, Ceylin’den ayrıldıktan sonra Yekta ile çalışmaya başlar. Neva Hakime ile Savcı Ilgaz nışanlıyken, ayrılırlar. Dizinin ilerleyen bölümlerinde ise Ilgaz Ceylin ile evlenir. Av. Cüneyt ise Hakime Neva ile sevgili olur. Dizinin ilk sezonunun ardından diziden ayrıldığı duyurulan Hakan Dinçkol’un yeni dizisi Senden Daha Güzel oldu.

 

Hakan Dinçkol, geçtiğimiz sezon aynı zamanda Pera Palas’ta Gece Yarısı dijital dizisinde hayatının en özel rollerinden Mustafa Kemal Atatürk’a hayat vermişti. Ayrıca şimdiye kadar, Asla Vazgeçmem, Savaşçı, Yuvamdaki Düşman ve Öğretmen isimli yapımlarda rol aldı.

 

Senden Daha Güzel’in konusu ise, Gaziantep’te küçük bir kasabada dermatolog olarak çalışan Efsun Armağan, Antepte babası ile yaşamaktadır. Annesi ise küçük yaşta onları terk etmiş İstanbul’da bir özel hastane sahibi kendisi ise Estetik Cerrahtır, yanında çalışan Emir ise estetik cerrah olmasına rağmen kızını getirmek için onu şoförü olarak gösterip kendisini de hasta olduğunu kızını son bir kez görmek istediğini söyleyerek istanbul’a getirtir. Gerçekleri öğrenen Efsun bu duruma tepki gösterir Antep’e geri dönmek ister ancak annesi onu ikna etmeyi başarır oda annesinin hastanesinde çalışmaya başlar. Annesinin iş ortağının oğlu Emir, Efsun’un Kliniği elinden alacağını sanır ve birbirlerine rakip gibi çekişmelerini konu alan dizide aynı zamanda Efsun ile Emir kaldıkları lojmanda da komşudurlar. Gün geçtikçe aralarında bir aşk başlar.

 

Hakan Dinçkol Senden Daha Güzel Dizisinde Efsun’un Eski Sevgilisi Ali Bıçakçı’yı Canlandıracak

Hakan Dinçkol Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Cemre Baysel ve Burak Çelik’in başolünde yer aldığı Senden Daha Güzel dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Dizide Cemre Baysel’in canlandırdığı Efsun karakterinin eski sevgilisi Ali’yi canlandıracak. Emir ise Efsun’u Ali’den kıskanacak.

Senden Daha Güzel 5. Bölüm 1. Fragmanı

Hakan Dinçkol diziye 5 Temmuz Salı günü yayınlanacak 5. Bölüm ile girecek. Dizinin fragmanın da Emir’in evinin zili çalar ve kapıya kapan Emir’e bir çiçek gelmiştir. Çiçekte bir not yazar. ‘’En yakın zamanda görüşmek dileğiyle’’ Ali Bıçakçı.

 

03-07-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Üniversi .. devamı.. mail
Yorumlar