Yasak Elma’nın Sevilen Karakteri Sinema Filmi Oluyor

Yasak Elma’nın Sevilen Karakteri Sinema Filmi Oluyor
Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterinin sinema filmi için harekete geçildi. Film Disney Plus'ta yayınlanacak ve çekimler yakında başlayacak.

Fox Tv ekranlarında 2018 yılında başlayan ve bugüne kadar devam eden efsane yapım Yasak Elma 6. Sezon için yakında yeniden sete çıkacak. Pazartesi akşamlarının en çok seyredilen kadın entrikası konusundaki en iddialı ve en çok izlenen dizi olan yasak elma her sezon seyircinin en çok tercih ettiği yapımlar arasında yer aldı. Dizide yer alan karakterler o kadar çok sevildi bu karakterleri canlandıran oyuncularından kendilerinden daha çok bilinir oldular. Özellikle dizide Yıldız karakteriyle seyirci karşısına çıkan Eda Ece dizinin adeta vazgeçilmezi oldu. Dizi içinde sıradan bir mahalle kızı durumdan holding patronluğuna kadar hemen her pozisyonda yer alan Yıldız karakterinin kişiliği, hareketleri, entrikaları, mücadelesi, sözleri seyirci tarafından ilgiyle izlendi. Bütün bu gelişmeler dizinin bu karakterinin özel bir yapılanmaya giderek sinema filmi çekilmesi için gereken yolu açtı ve Eda Ece’nin canlandırdığı Yıldız karakterinin filminin çekimi için gereken çalışmalar başladı.

Yıldız’ın Filmi Geliyor

Yasak Elma’nın fenomen karakteri Yıldız için yeni bir çalışma başladı. Medyapım imzalı Yasak Elma Fox Tv ekranlarında pazartesi günleri en çok seyredilen yapımlar arasında yer alıyor. Dizinin uçarı, kendiyle barışık, güçlü, yılmayan ve mücadeleci karakteri Yıldız seyircinin en çok sevdiği karakterlerden. Medyapım bunu fırsata çevirmek için Yıldız karakterinin filmini yapmaya karar verdi ve çalışmalar başladı. Disney Plus’la anlaşan ve marka ve içerik yüzü olan Eda Ece’nin çekilecek sinema filminin Disney Plus’ta yayınlanacağı öğrenildi. Filmin çekiminin ise, dizinin 6. Sezonunun çekimlerinin bitmesiyle başlayacağı ve hemen akabinde de Disney Plus’ta yayınlanacağı öğrenildi.

Yıldız Kimdir?

2018 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve Medyapım tarafından projelendirilen Yasak Elma birbirinden ünlü oyunculardan kurulu kadrosuyla bir anda seyircinin dikkatini çekti. Dizide Yıldız karakteriyle yer alan Eda Ece’de bu kadronun oyuncularından biriydi. Eda Ece’nin canlandırdığı Yıldız karakteri başlarda İstanbul’un kenar mahallerinden birinde annesiyle yaşayan bir genç kız olarak seyirci karşısına çıktı. Ancak Yıldız’ın gözü yükseklerdeydi ve bu mahallede durmaya hiç niyeti yoktu. Tam da bu sıralarda İstanbul’un ve ülkenin en zenginlerinden biri olan Argun Holdingin sahibi Halit Argun’la tanıştı ve Yıldız’ın hızlı yükselişi de böylece başladı. Gencecik yaşında hayatından sıkılan Yıldız mutluluğun anahtarını zengin bir koca bulup evlenmekte görünce Halit Argun’un teklifini hiç tereddütsüz kabul etti ve zengin bir aleme bir anda daldı. Ancak bu alem Yıldız’ın gördüğü kadar ışıltılı değildi ve güçlükleri de oldukça fazlaydı. Özellikle karşısında Ender gibi bir rahip bulan Yıldız bundan sonra oyunu kurallarına göre oynamaya başladı. Eda Ece’nin canlandırdığı Yıldız karakteri dizide ilk önce Halit Argun’la onun ölümünün ardından Çağatay Kuyucu ile ve Çağatay’la boşandıktan sonra da Doğan Yıldırım ile evlenmiştir. Ayrıca Yıldız karakteri Halit Argun’dan önce şoför Kemal ile bir gün evli kalmıştır.

13-07-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar