Yasak Elma’nın Yıldızı Eda Ece’nin Yardım Çığlığına Bakanlıktan Jet Yanıt!

Yasak Elma’nın Yıldızı Eda Ece’nin Yardım Çığlığına Bakanlıktan Jet Yanıt!
Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’den herkese örnek olacak bir davranış daha. Yıldız oyuncu epilepsi hastası olan bir çocuğun ilacı için devreye girdi. İşte detaylar!

Güzel oyuncu Eda Ece’yi tanımayanınız yoktur herhalde! Fox Tv’de üç sezondur yayınlanan ve Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma’da Yıldız karakteriyle seyirci karşısına çıkan ve üst düzey performansıyla herkesi kendine hayran bırakan güzel oyuncu yaptığı yardımlarla da herkesin gönlünü fethetmeyi başarıyor. Güzel oyuncu Eda Ece sık sık sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine pozitif mesajlar vererek onlarla daha düzeyli bir iletişim modeli geliştirmiş durumda. Her fırsatta yardıma ihtiyacı olanların yanında olan Eda Ece son olarak karantina günlerinde evinde çalışan bir çalışanının ilaç alamayan oğlu için devreye girdi ve sosyal medya hesabı üzerinden Sağlık Bakanlığı’na ulaşmaya çalıştı. Bunda da başarılı olan oyuncuya Sağlık Bakanlığı jet hızında geri dönüş sağlayarak gerekenin yapılmasını sağladı. İşte haberin detayları!

Sağlık Baklanlığı’ndan Jet Yanıt!

Güzel oyuncu Eda Ece bir çalışanının epilepsi hastası olan 11 yaşındaki oğlu için Sağlık Bakanlığı’ndan yardım talebinde bulundu. Sosyal medya hesabı üzerinden “Benim evimde çalışan ablanın 11 yaşındaki çocuğu epilepsi hastası. İlacını almak için başvurmuşlar ama sanırım dünyanın içinde bulunduğu bu olağanüstü halden dolayı yurtdışından ilaç gelemiyor. 55 gün olmuş. Doktoru eldeki ilaçları vermiş bitmiş. Bir süredir tamamen ilaçsız kaldı” ifadelerini paylaştı. Bu yardım talebine Sağlık Baklanlığı yetkilileri jet hızında bir dönüş yaparak güzel oyuncudan gereken bilgileri kendilerine göndermesini istediler. Bu durum karşısında çok mutlu olan Eda Ece başka bir paylaşımla yardımı dokunan herkese teşekkür etti.

Umarım Sorun Kısa Sürede Çözülür!

11 yaşındaki epilepsi hastası bir çocuğun ilaç bulması için sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak yardım talep eden Eda Ece’nin bu talebine sağlık bakanlığı yetkilileri kısa sürede dönüş yapmış ve hastanın ya da yakınlarının bilgileri istenmişti. Bu durum karşısında çok sevinen güzel oyuncu yeni bir paylaşımda bulunarak “Hızlı cevabınız için #sagliklicozüm yürekten teşekkür ederim. Ve bu tweetin görülmesi için paylaşan buradaki insanlara da teşekkür ederim. Umarım bir an önce hallolur” ifadelerini aylaştı. Eda Ece’nin bu duyarlılığı ayrıca takipçileri tarafından binlerce beğeni aldı ve güzel oyuncu bu davranışından dolayı kutlandı. Bizde Eda Ece’yi bu duyarlılığından dolayı ve örnek davranışından dolayı kutluyoruz. Umarız Eda Ece’lerin sayısı çoğalır.

30-04-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar