Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (29 Kasım Cuma)

 Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (29 Kasım Cuma)
Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (29 Kasım Cuma). Tv 8 Yemekteyiz yarışması kazanan ismi belli oldu. İşte ayrıntılar

TV 8 ekranlarının başarılı lezzet yarışması Yemekteyiz, yepyeni yarışmacıları ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden hamarat yarışmacıların yer aldığı Yemekteyiz programında kıyasıya yarış devam ediyor. Geçtiğimiz pazartesi günü yarışmaya dahil olan beş yarışmacımız menülerini hazırlayarak misafirlerini ağırladı. En lezzetli yemekleri hazırlayarak misafirlerine ve program sunucusu Seda Sayan'ı ağırlayarak en yüksek puanı almaya çalıştı. Haftanın birincisi olarak büyük ödülü hak etmeye çalışan yarışmacılarımız için final günü gerçekleştirildi. Peki haftanın finalinde kazanan isim kim oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz bu haftanın birincisi kim? İşte TV 8 kanalının sevilen yarışması Yemekteyiz ile ilgili merak edilen tüm ayrıntılar...

Kıyasıya mücadelenin devam ettiği Yemekteyiz programında büyük ödülün sahibi belli oldu. Büyük ödülün sahibi oldukça merak edilirken, kazanan isim heyecanla beklendi. Peki Yemekteyiz programı bu haftanın yarışmacıları kimler?

Seda Sayan sunumuyla hafta içi her gün TV 8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Yemekteyiz yarışmasında birbirinden başarılı ve bir o kadar da iddialı yarışmacılar yer aldı. Peki bu hafta yemekteyiz yarışmasında hangi isim birinci oldu?

Yemekteyiz bu haftanın yarışmacıları

Ayfer İlhani

Bekir Çetinkaya

Vahide Behşayeşizade

Nurhan Odabaşı

Merve Çevik

Yemekteyiz yarışmacıları ve puan tablosu

Ayfer İlhani

Yemekteyiz programı yarışmacısı Ayfer İlhani, yarışmacı arkadaşlarından ve sunucu Seda Sayan'dan aldığı topalamda 20 puan ile, haftanın birincisi olarak büyük ödülü kazandı.

Bekir Çetinkaya

Yemekteyiz programı yarışmacısı Bekir Çetinkaya, yarışmacı arkadaşlarından ve sunucu Seda Sayan'dan aldığı topalamda 17 puan ile, haftanın üçüncüsü oldu.

Vahide Behşayeşizade

Yemekteyiz programı yarışmacısı Vahide Behşayeşizade, yarışmacı arkadaşlarından ve sunucu Seda Sayan'dan aldığı topalamda18 puan ile, haftanın ikincisi oldu.

Nurhan Odabaşı

Yemekteyiz programı yarışmacısı Nurhan Odabaşı, yarışmacı arkadaşlarından ve sunucu Seda Sayan'dan aldığı topalamda 16 puan ile, haftanın dördüncüsü oldu.

Merve Çevik

Yemekteyiz programı yarışmacısı Merve Çevik, yarışmacı arkadaşlarından ve sunucu Seda Sayan'dan aldığı toplamda 15 puan ile, haftanın beşincisi oldu.

Ekranların sevilen yemek yarışması Yemekteyiz, hafta içi her gün saat 16:00'da Tv 8 ekranlarında seyircisi ile buluşmaya devam ediyor.

27-11-2019
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar