Yeni Behlül, Boran Kuzum oldu!

Yeni Behlül, Boran Kuzum oldu!
Aşk-ı Memnu'nun Netflix için hazırladığı yeni versiyonda karakterler netleşmeye başladı. Aşk-ı Memnu'nun yeni Behlül'ü genç oyuncu Boran Kuzum oldu.

Aşk-ı Memnu'nun yeni filmi olan Bihter'in oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşmeye başladı. Farah Zeynep Abdullah'ın Bihter'i, Ebru Özkan'ın Matmazel'i, Helin Kandemir'in de Nihal'i canlandıracağı yeni versiyonda Behlül karakterine hayat verecek isim de belli oldu. Bihter filminde Behlül'ü kim canlandıracak? Yeni Behlül kim oldu?

Ay Yapım tarafından 2008 yılında Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşturulan dizi Aşk-ı Memnu'yu yıllar sonra TAFF Pictures, Netflix için çekecek. Yayınlandığı dönemde reytingleri alt üst etmeyi başaran dizinin yeni versiyonu büyük bir merakla bekleniyor. Film hakkında en merak edilen konulardan birisi de Bihter, Behlül ve Nihal gibi akla kazınan karakterlere hangi oyuncuların hayat vereceği oldu. Netflix için çekilecek olan filmin isimi de 'Bihter' oldu. Hala hazırlıkları devam eden filmin oyuncu kadrosu da hız kesmeden tamamlanıyor. 'Bihter' filminin başrolünde Farah Zeynep Abdullah’ın olacağı açıklandı. Farah Zeynep Abdullah filmde efsane karakter Bihter'i canlandırırken, Behlül karakteri için ise sonunda karar verildi. İşte Aşk-ı Memnu'nun yeni Behlül'ü..

YENİ BEHLÜL, BORAN KUZUM

Nisan ayında çekimleri başlaması beklenen filmde Behlül karakteri için konuşulanlar arasında Ekin Koç, Serkan Çayoğlu, Tolga Sarıtaş, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Halit Özgür Sarı, Boran Kuzum ve Deniz Can Aktaş gibi birbirinden yakışıklı isimler yer alıyordu. Bugün magazin dünyasına düşen bir haber de Behlül karakterinin Boran Kuzum olacağı açıklandı. Bihter karakterine Farah Zeynep Abdullah, Nihal karakterine Helin Kandemir, Matmazel'e ise Ebru Özkan'ın hayat vereceği filmde Boran Kuzum'da Behlül'e hayat verecek. 

Yeni Behlül Boran Kuzum Kimdir?

Boran Kuzum, 1 Ekim 1992 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Analar ve Anneler, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Vatanım Sensin, Şahin Tepesi ve Menajerimi Ara gibi televizyon dizilerinde rol almıştır. Televizyon hayatının yanı sıra diğer platformlarda da büyük başarılara imza atmıştır. Bunlar Hakan: Muhafız, Saygı, Aşkın Kıyameti ve son olarak 2023 yılına özel olarak Netflix için hazırlanan Yılbaşı adlı yapımda rol aldı.

Yeni Nihal Helin Kandemir Kimdir?

Helin Kandemir, 2 Haziran 2004 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Oyuncu şuan orta öğretim eğitimine devam ederken diğer yandan Icon Talent ile çalışıyor. Helin Kandemir, 2013 yılında 'Ötesiz İnsanlar' dizisinde canlandırdığı Pelin Akıncı karekteri ile kameralar karşısına çıktı. Bu yapımın ardından Yörem Sucuk ve Yörem Zeytin reklam filmlerinin yanı sıra İsimsizler, Bir Litre Gözyaşı, Hakan: Muhafız, Doğduğun Ev Kaderindir gibi bir çok yapımda da yer aldı. 

25-01-2023
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar