Tamer Karadağlı'dan 'Çocuklar Duymasın' için çarpıcı açıklama!

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın'ın taş fırın erkeği Tamer Karadağlı, dizinin tekrar ekranlara dönmesiyle ilgili düşüncelerini paylaştı.

Tan Sağtürk’e Korkunç Tehdit!

Ünlü balet ve oyuncu Tan Sağtürk sosyal medya üzerinden korkunç bir tehdit aldı. Bir takipçisi Sağtürk’ün çocuklarını öldürmekle tehdit etti. İşte detaylar!

Blu Tv’de Yayınlanan Sokak Çocukları Sezon Finali Yapıyor!

İnternet yayın platformu Blu Tv ekranlarında seyirciyle buluşan Sokağın Çocukları adlı yapım koronavirüs sebebiyle 9 Nisan Perşembe günü 10. Bölümle sezon finali yapıyor.

TRT Çocuk’tan Yeni Bir Çizgi Dizi Daha: Yade!

TRT Çocuk minik izleyicileri için yeni bir çizgi diziyi ekrana getirmeye hazırlanıyor. Kanal birçok başarılı yapımın yanına yeni dizisi Yade’yi de eklemeyi umuyor. İşte detaylar!

Çocuk 18. Bölüm İzle! (Final)

Çocuk 18. Bölüm İzle! Salı akşamlarının sevilen ve içinizi ısıtan dizisi Çocuk 18.Final Bölümü ile bu akşam saat 20:00'de Star TV'de!

Çocuk 17. Bölüm İzle!

Çocuk 17. Bölüm İzle! Star TV'nin merak edilen ve yüreğinize dokunan dizisi Çocuk 17. Bölümü ile bu akşam saat 20:00'de. Detaylar haberimizde!

Star Tv’den Şok Karar! Çok Sevilen Dizi Ekranlara Veda Ediyor!

Star Tv’den Şok Karar! Geniş bir kitle oluşturan Star TV dizisinden Final haberi geldi. İşte merak edilen Final tarihi! Detaylar haberimizde!

Çocuk 16. Bölüm İzle!

Çocuk 16. Bölüm İzle; 14 Ocak Salı akşamı 16. Bölümüyle ekrana gelen Çocuk Dizisi’nin 16. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Star Tv Dizisi Çocuk'un Kadrosuna Hangi Ünlü Oyuncu Katıldı?

Star Tv'de izleyiciyle buluşan Çocuk'a yeni bir oyuncu katıldı. Diziye Asiye'nin yıllardır kayıp olan kocası Rıza olarak giren Turgay Kantürk dizide dengeleri değiştiriyor!

Çocuk dizisine sürpriz isim!

Star Tv ekranlarının beğenilerek izlenen dizisi Çocuk kadrosuna yepyeni bir isim ekledi. Çocuk dizisinin kadrosuna katılan isim kim oldu? Çocuk dizisi Rıza yani Turgay Kantürk..

Sıfır Bir Ekibinin Yeni Dizisi Sokağın Çocukları’nın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Blu Tv yepyeni ve iddialı bir diziyi daha seyircisiyle buluşturmak üzere. Sokağın Çocukları. Sıfır Bir Adana Ekibi tarafından hazırlanan Sokağın Çocukları ne zaman yayınlanacak?

Star Tv Dizisi Çocuk Neden Yok? Çocuk 16. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Star TV dizisi Çocuk neden yok? Çocuk 16. Bölüm ne zaman yayınlanacak? 31 Aralık salı günü Star Tv' de ne var? Tüm bu soruların cevabını haberimizden öğrenebilirsiniz!

Çocuk 15. Bölüm İzle!

Çocuk 15. Bölüm İzle; 24 Aralık Salı akşamı 15. Bölümüyle ekrana gelen Çocuk Dizisi’nin 15. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Çocuk 14. Bölüm İzle!

Çocuk 14. Bölüm İzle; 17 Aralık Salı 14. Bölümüyle ekrana gelen Çocuk dizisinin 14. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Çocuk 13. bölüm izle

Çocuk 13. bölüm izle; Çocuk dizisi 10 Aralık Salı akşamı 13. bölümüyle Star TV'den ekrana gelecek. Yeni bölümde neler yaşanacak?

Çocuk 12. Bölüm İzle!

Çocuk 12. Bölüm İzle; 3 Aralık Salı akşamı 12. Bölümüyle ekrana gelen Çocuk Dizisi’nin 12. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Çocuk 11. bölüm izle

Star Tv'de yayınlanan sevilen dizi Çocuk 11. bölümüyle ekranlara geldi. Çocuk dizisi 26 Kasım Salı günü son bölümüyle izleyiciyle buluştu.

Çocuk dizisi için karar verildi mi? Gün değişikliğinden sonra dizinin akıbeti ne olacak?

Yayın günü değiştirildi ancak çözüm olmadı. Seyirci “Çocuk” dizisi için karar verildi mi, gün değişikliğinden sonra dizinin akıbeti ne olacak!

Çocuk dizisi Zeynep (Cansı Çekili) kimdir?

Star tv Çocuk dizisinde katılan Zeynep karakterini canlandıran Cansı Çekili kimdir? sorusunu sizler için yanıtladık. İşte detaylar...

Yayın günü değiştirilen dizi final yapıyor!

Pazartesi günleri ekrana gelen o dizi reytinglerde umduğunu bulamayınca gün değiştirdi ve salı günleri yayınlanmaya karar verdi. Bu da çözüm olamadı ve final yapıyor!