Nilsu Berfin Aktaş’ın yeni projesi belli oldu

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Gizem karakteriyle geniş hayran kitlesine ulaşan güzel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş yepyeni bir diziyle anlaştı.

Yeşim Ceren Bozoğlu Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ye konuk oluyor

Her perşembe Show Tv’de saat 20.00’de izleyicisiyle buluşan dizide Yeşim Ceren Bozoğlu gibi önemli bir ismin diziye katkısının nasıl olacağı şimdiden merak konusu.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin final tarihi belli oldu

Herkes 2. şansı hak eder, mattosuyla dizi severlerle buluşan BKM imzalı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi geçen yaz sezonu başlamıştı. Mafya dizisi için final kararı verildi. 

Ünlü Yönetmen Altan Dönmez'in yeni projesi belli oldu

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi haziran ayında final yaparak ekran macerasına son veriyor. Dizinin yönetmeni Altan Dönmez bir dizisi bitmeden diğer bir dizi ile anlaştı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Final Yapıyor

Ekranların sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi için final kararı alındı. Geçen yıl başlayan dizinin final tarihi kesinleşti.

Gibi’nin 4. Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

İnternet yayın platformu EXXEN’in sevilen yerli içeriklerinin başında gelen ve çok sevilen Gibi dizisinin 4. Sezon yayın tarihi belli oldu.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin Ozan’ı Diziden Neden Ayrıldı?

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve seyircinin çok sevdiği dizilerden olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde rol alan Deniz Sarıkaş diziyle yollarını ayırdı.

Neslihan Yeldanın son projesi belli oldu

Show TV’nin iddialı dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi izleyiciyi ekrana kilitliyor. Son bölümde yer alan Neslihan Yeldan, Asuman rolüyle hayranlarını sevindirdi.

Serenay Aktaş, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Kadrosunda!

Show TV ekranlarının rekortmen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi kadrosuna Serenay Aktaş'ı dahil etti. Serenay Aktaş dizide hangi karakteri canlandıracak?

Neslihan Yeldan’ın yeni projesi belli oldu

Perşembe akşamları Show Tv'de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi başarısını usta oyuncularla kadrosunu güçlendiriyor BKM imzalı diziye usta youncu neslihan Yeldan dahil oldu

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'den Yalı Çapkını'na gönderme!

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi'den Yalı Çapkını'na büyük bir gönderme yapıldı. İşte Yalı Çapkını'na atılan o taş..

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 27. bölüm izle

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 27. Bölümde Sadi ve Songül iki odadan birini yatak odası yapmak ister Ancak Songül ve Sadi kendi odasını bırakmaya yanaşmaz

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 26. bölüm izle

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 26. bölümde Songül ve Sadi, Servet’in köşkünde kapana kısılır. Yılan ekibi Sadi ve Songül ‘e yetişmek için yola çıkmıştır

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. bölüm izle

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. bölüm izle; 12 Ocak Perşembe 25. Yeni bölümüyle ekrana gelecek olan Gelsin hayat Bildiği Gibi dizisini tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24. Bölüm izle!

Gizem ve Aylin'le yakınlaşan Araz'a bu girişimi pahalıya mal olurken Mert hapishane köşelerinde çile dolduruyor Evleri yanan Melek ve Aylin şimdi ne yapacak?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Sürpriz ayrılık

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve Perşembe akşamları ekrana gelen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden sürpriz bir ayrılık haberi geldi.

Hababam yıldızı Ahmet Arıman o diziye katıldı

Hababam serisinin unutulmaz karakterlerinden Hayta İsmail lakaplı Ahmet Arıman genellikle konuk oyuncu olarak yer aldığı dizi sektöründe Show TV'nin iddialı dizilsine katıldı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 14. Bölüm izle

20 Ekim Perşembe günü 14. bölümüyle ekrana gelen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin son bölümü tek parça olarak haberimizde.

İbrahim Şentürk’ün yeni projesi belli oldu

Başrollerini Ertan Saban; Devrim Özkan ve Özge Özberk'in paylaştığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisine usta oyuncu İbrahim Şentürk dahil oldu

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisine Sürpriz Oyuncu

Perşembe akşamlarının sevilen dizilerinden olan Show Tv’de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin kadrosuna Pamir Pekin dahil oldu.