Arda Kural Setlerle Geri Döndü

Yerli Leonardio Dicaprio olarak da bilinen ve yaşadığı talihsizlikler sonrası setlerden uzak kalan ünlü oyuncu Arda Kural yeniden setlere döndü.

Arda Kural’ın itiraflarına Yıldız Asyalı’dan jet cevap geldi

Psikolojik bunalıma giren ve uzun süre tedavi gören Arda Kural ekranlara geri döndü Yaptığı itiraflarla gündemi sarsan Arda Kural'a eski sevgilisi Yıldız Asyalı'dan cevap geldi

Arda Kural'dan çarpıcı açıklamalar: Beni ezip dışlamaya çalıştılar

Ünlü oyuncu Arda Kural son günlerdeki değişimiyle gündemdeydi. Eski haline geri dönen Arda Kural'dan çarpıcı açıklamalar geldi. Arda Kural neden piyasaya küstü?

Zor günler geçiren Arda Kural'ın son hali şok etti!

Dilber Ay filminin galasında ortaya çıkan Arda Kural, yıllar sonra röportaj verdi. Geçirdiği hastalıklar nedeniyle adeta yirmi yıl yaşlanan oyuncu hayranlarını şok etti

Arda Kural Son Hali ile Sevenlerini Üzdü

Bir zamanların genç yeteneklerinden yerli Leonardo Caprio olarak gösterilen oyuncu Arda Kural’ın son hali sevenlerini derinden üzdü.

Tutunamayanlar Küçük Prens (Arda Kural) Kimdir?

TRT 1 ekranlarında Salı akşamı izleyici ile buluşan komedi dizisi Tutunamayanlar Küçük Prens (Arda Kural) Kimdir? Arda Kural uzun zamandır neden yoktu? Detaylar haberimizde!

Tutunamayanlar kadrosuna sürpriz bir isim katılıyor!

TRT 1 ekranlarının yeni fenomen dizisi Tutunamayanlar kadrosuna sürpriz bir isim katıldı. Diziye dahil olan bu isimi duyunca şok şaşıracaksınız..