Alparslan Büyük Selçuklu 2. bölüm izle

Alparslan Büyük Selçuklu 2. bölüm izle; 15 Kasım Pazartesi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm dizisi seyirciyle buluşuyor. Alparslan Büyük Selçuklu 2. bölüm izlemek için tıkla!

Alparslan Büyük Selçuklu Reytinglerde Çok İyi Çıkış Yaptı

Geçen sezon Selçuklu konusunun üzerine bu sezon ekranda yerini alan Alparslan reytinglerde beklenilenin de üzerine çıkmayı başardı.

Salih Bademci Büyük Çıkış Yaptı

Yakışıklı oyuncu öyle bir çıkış yaptı ki rol arkadaşlarını geride bıraktı. Günün en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başardı.

Setlere geri dönen Fahriye Evcen'den ilk kareler geldi

TRT 1'in iddialı Alpaslan dizisi 2. sezonunda da iddiasını sürdürüyor. Dizinin en büyük kozu Alparslan rolüyle Barış Arduç ve Akça Hatun'u canlandıracak olan Fahriye Evcen olacak

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisine İki Yeni Oyuncu Katıldı

TRT 1 ekranlarında yeni sezonda ekrana gelecek olan iddialı dizi Alparslan Uyanış Büyük Selçuklu’ya iki isim daha dahil oldu. Diziye Toprak sergen ve Rabia Soytürk katıldı.

Sarp Levedoğlu Alparslan Dizisinde mi Rol Alacak?

TRT 1'de yayınlanacak olan ve birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Alparslan Dizisinde Sultan Alparslan’ın rakibi Romen Diyojen için Sarp Levendoğlu ile görüşüldüğü öğrenildi

Alparslan dizisinden ilk kareler geldi

Geçtiğimiz yıl "Uyanış Büyük Selçuklu" adıyla TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran dizinin devamı olan Alparslan dizisinin hazırlıkları son sürat devam ediyor.

Fahriye Evcen ve Barış Arduç’un Başrolü Paylaştığı Alp Arslan’ın Yayın Günü ve Tarihi Belli Oldu!

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak Alp Arslan dizisinin başrollerini Barış Arduç ve Fahriye Evcen paylaşıyor. Alp Arslan’ın yayın tarihi belli oldu.

İmaj değiştiren Elçin Sangu kime benzetildi?

Kiralık Aşk dizisiyle kariyerinde adım adım zirveye yükselen Elçin Sangu, oyunculuğundaki başarı kadar duru güzelliği ve kızıl saçlarıyla gönülleri fethediyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine İki Bomba Oyuncu

TRT 1 ekranlarında seyirciyle bululan ve Akli Film tarafından hazırlanan Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan için cast çalışmaları devam ediyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Yeni Oyuncu

Uyanış Büyük Selçuklu oyuncularını bir bir belirlemeye devam ediyor. Sezonun en iddialı yapımı Uyanış Büyük Selçuklu başarılı oyuncu Zeynep Özder ile anlaşmaya vardı.

Fahriye Evcen Uyanış Büyük Selçuklu Yolunda

TRT 1 ekranlarının başarılı yapımı Uyanış Büyük Selçuklu cast çalışmalarına devam ediyor. Dizi de Barış Arduç’un partnerinin Fahriye Evcen olacağı iddia edildi.

Uyanış: Büyük Selçuklu final bölümüyle zirvede bitirdi

‘Uyanış: Büyük Selçuklu’, 34. Son bölümü 31 Mayıs Pazartesi akşamına damga vurdu. Tüm sezonda olduğu gibi hem reytinglerde hem de Twitter’da ise uzun süre TT listesinde kaldı.

Uyanış Büyük Selçuklu’da Sultan Alparslan Derslere Başladı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve sezon arası veren Uyanış Büyük Selçuklu’da Sultan Aparslan karakterini canlandıran Barış Arduç kılıç ve binicilik derslerine başladı.

Barış Arduç’tan Milyonluk Anlaşma

Uyanış Büyük Selçuklu ile anlaştığı iddia edilen ve bu dizide Sultan Alparslan’ı canlandıracak olan Barış Arduç 4 milyonluk bir reklam anlaşmasına imza attı.

Barış Arduç Geldi Bütün Kadro Gitti

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu’da ikinci sezonda bütün kadro değişiyor. Dizinin başrolü Sultan Alparslan olarak Barış Arduç oluyor.

Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezona bomba bir isimle başlayacak

Sezonun başarılı dizilerinden biri olan Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezona yeni sürprizlerle girmeye hazırlanıyor. Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezona bomba bir isimle başlayacak.

Gökçe Bahadır'dan yeni dizi açıklaması

Barış Arduç ile beraber yeni dizi çalışmaları yapan oyuncu Gökçe Bahadır, muhabirlerin sorularına samimi cevaplar verdi. Güzel oyuncu “Dizimiz gayet iyi gidiyor" dedi.

Bomba iddia! Barış Arduç, Uyanış’a mı katılıyor?

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi kadrosunu güçlendiriyor. Hal böyle olunca Çukur’da oynayan Barış Arduç’un Uyanış dizisine katılacağı iddiası Uyanış hayranlarını heyecanlandırdı.

Gupse Özay ile Barış Arduç hakkında gündemi sarsan iddia!

Magazin dünyasının gözde isimlerinden Gupse Özay'la Barış Arduç, yeni bir iddia ile bir kez daha gündemde. İkilinin iddialara karşı tepkisi ne oldu?