Barış Arduç Alparslan dizisinden ayrılıyor mu?

Barış Arduç Alparslan dizisinden ayrılıyor mu?
Barış Arduç, Kayra Zabcı, Kanbolat Görkem Aslan ve Mehmet Özgür'ün başrollerini paylaştığı Alparslan dizisinde beklenmedik bir gelişme oldu. Barış Arduç diziden ayrılıyor mu?

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi 3 sezondur pazartesi günlerine damga vuruyor. Rakipsiz dizilerden biri olan tarihi dönem dizisinden kötü haber geldi. Dizi severler merak ediyor, TRT1’in rakipsiz yapımlarından biri olan Alparslan’ın başrol oyuncusu Barış Arduç diziden ayrılacak mı? Barış Arduç kimdir, hangi yapımlarda rol almıştır? Alparslan dizisiyle ilgili gelişmeler haberimizde. Şimdi detaylar

Barış Arduç Alparslan dizisinden ayrılıyor mu?

Yapımcılığını Akli Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sedat İnci'nin oturduğu TRT1 yapımı Alparslan dizisi 3 sezondur pazartesi günlerine damga vuruyor. Barış Arduç, Kayra Zabcı, Kanbolat Görkem Aslan, Ayşegül Ünsal ve Mehmet Özgür'ün başrollerini paylaştığı dizide hiç beklenmedik bir ayrılık yaşanacak. Verdiği haberlerle dizi severlerin korkulu rüyası olan Birsen Altuntaş, tarihi dönem dizisinin başrolü Barış Arduç’un diziden ayrılacağını duyurdu. Sosyal medyaya bomba gibi düşen sürpriz ayrılığın 4. Sezonunda da devam edecek olan Alparslan dizisini nasıl etkileyeceği merak konusu oldu. Akli Film’in Alparslan dizisi için nasıl bir formül bulacağı, Barış Arduç’un yerine hangi oyuncuyla devam edeceği netlik kazanmadı. Türk milletinin en büyük devletlerinden birisi olan Selçuklu’nun kuruluş sancılarını anlatan Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00'de TRT 1'de.

Barış Arduç Kimdir?

1987 İsviçre doğumlu oyuncu aslen Ordu Fatsalıdır. 8 yaşında ailesi ile beraber Türkiye'ye kesin dönüş yapan Arduç, Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor Akademisinde eğitim gördü. Aktif olarak yüzme, dalgıçlık, futbol, basketbol, hentbol gibi spor dallarıyla uğraşan Arduç; Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu'na bağlı olarak Şile 'de 8 yıl cankurtaranlık yaptı. Tiyatro sanatçısı Ayla Algan sayesinde oyunculuğa başlayan Arduç, Küçük Hanımefendi dizisiyle kariyerine başladı. Pis Yedili dizisiyle şöhrete ulaşan Barış Arduç, halen TRT 1 yapımı Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde başrol oynamaktadır. Barış Arduç kendisi gibi oyuncu Gupse Özay ile evlidir. 2020 yılında evlendi.

Rol aldığı yapımlar:

2021 Alparslan: Büyük Selçuklu (Melik Muhammed Alparslan)

2021 Kulüp

2021 Kuzgun

2019 Kuzgun

2017 Çukur

2015 Kiralık Aşk

2011-2014 Pis Yedili

2011 Küçük Hanımefendi

2011 Dinle Sevgili

18-05-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar