Sefirin Kızı 9. bölüm izle

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül'ün başrollerini paylaştığı Sefirin Kızı bu akşam yeni bölümüyle Star Tv ekranlarında olacak. Sefirin Kızı 9. bölüm izle!

Sefirin Kızı Dizisinde Set Aşkı Gerçek Oldu!

Sefirin Kızı dizisinde senaryo gereği birlikte olan çift gerçek hayatta da birbirlerine aşık oldu. Herkesin merak ettiği Sefirin Kızı dizisindeki ünlü çift kim? İşte haberimiz!

Sefirin Kızı izleyicilerine müjde İlk bölümün yayın tarihi belli oldu

Heyecanla beklenen Sefirin Kızı izleyicilerine müjde! İlk bölümün yayın tarihi belli oldu. Tanıtım fragmanları yoğun ilgi gören dizide tutkulu bir aşkı izleyeceğiz.

Neslihan Atagül hayranlarını coşturan Sefirin Kızı tanıtım fragmanı yayınlandı

Neslihan Atagül'ün başrollerde yer aldığı Sefirin Kızı tanıtımını yapan Star Tv, Atagül hayranlarını heyecanlandırdı. Sefirin Kızı tanıtım fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin Kızı dizisi Sancar (Engin Akyürek) kimdir?

Bildiğiniz gibi Engin Akyürek, Sefirin Kızı dizisinde Sancar karakterini canlandıracak. Sefirin Kızı dizisi Sancar (Engin Akyürek) kimdir?

Engin Akyürek ekranlara geri dönüyor!

Uzun süredir televizyon ekranlarında göremediğimiz yakışıklı oyuncu Engin Akyürek bir dizi projesiyle geri dönüyor. Peki Akyürek önümüzdeki sezon hangi dizide yer alacak?

Engin Akyürek yeni dizi için imzayı attı

Kısa bir süredir ekranlarda göremediğimiz ünlü oyuncu Engin Akyürek yeni dizi için imzayı attı. Kanal D ile görüştüğünü duyduğumuz Engin Akyürek yeni dizisi ile tüm sevenlerini bir kez daha sevindirdi.

Final yapan Ölene Kadar dizisi için Dünya ülkeleri yarışta!

Başrollerini Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan'ın paylaştığı 'Ölene Kadar' dizisi geçtiğimiz haftalarda final yapmıştı. Ölene Kadar dizisinin remake ve yayınlama hakları için birçok dünya ülkesi yarışa girdi.