Kaçış Dizisinin Resmi Fragmanı Yayınlandı

Kaçış Dizisinin Resmi Fragmanı Yayınlandı
Disney +’nın 14 Haziran’da yayın hayatına başlamasıyla birlikte ekrana gelecek olan Kaçış dizisinin ilk resmi fragmanı yayınlandı.

14 Haziranı büyük bir merak ve sabırsızlıkla bekleyen televizyon seyircileri bu günde Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Disney +’yla tanışacak. Tüm dünyada milyonlarca aboneye ulaşan ve Türkiye pazarında da ciddi bir yer edinmek isteyen Disney + bunun için aylardır hazırlık yapıyor. Bugüne kadar kadrosuna birçok yapımcı şirketi ve ünlü ismi katan platform birbirinden iddialı yapımları aboneleriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Yerli içerik kadar yabancı içeriklerle de kütüphanesini bir hayli zengin tutacak olan platformun 14 Haziran’da yayınına başlayacağı ve aylardır üzerinde çalışılan yerli içeriklerden biri Kaçış adlı dizi. 03 Medya ve Same Film tarafından ortaklaşa hazırlanan projenin başrolünde ünlü oyuncu Engin Akyürek yer alıyor. Bir dram ve macera dizisi olan Kaçış’ta bir savaş muhabirinin yaşadığı hikaye konu alınıyor. Dizinin geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanına ek olarak ilk resmi fragmanı yayınlandı.

Kaçış Yayına Hazır

03 Medya ve Same Film tarafından hazırlanan ve Disney +’nın en iddialı yapımlarının başında gelen Kaçış dizisi için her şey hazır ve dizi yayına başlamak için gün saymaya başladı. Engin Akyürek’in başrolünde bir savaş muhabiri olarak yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın otururken dizinin senaryosu Ali Doğançay tarafından kaleme alınıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Aziz Capkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi üst düzey oyuncular yer alıyor. Hayatta kalmak için ne kadar ileri gidersin sloganıyla yayına başlayacak olan Kaçış dizisinin yayınlanan resmi fragmanı oldukça heyecanlı sahnelerden oluşuyor. Fragman diziyi merakla bekleyenler için yeniden bir heyecan yaratırken Disney +’nın yayın hayatına başlayacağı 14 Haziran’da sabırsızlıkla beklenmeye başlandı.

Kaçış Dizisi Hikayesi

Kaçış dizisinde Suriye’de bir Ezidi köyünde yaşanan dramatik bir hikaye ele alınıyor. Savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleriyle hikaye başlıyor. Sınır ötesine gizlice geçen grubun teröristlerin eline geçmesi, ardından yaşadıkları dramlar ve kaçış dolu hikayeler ele alınıyor. Disney +’nın iddialı dizisi Kaçış 14 Haziran’da seyirciyle buluşacak.

29-05-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar