Kefaret dizisi hangi gün yayınlanacak?

Fox Tv'de yayınlanan Kefaret dizisinin yayın tarihi değişti. Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın başrolde olduğu Kefaret'in yeni günü ne zaman? Kefaret dizisi hangi gün yayınlanacak?

Kefaret 24. Bölüm izle

Kefaret 24. Bölüm izle; Kefaret 24. Bölüm 2 Mayıs Pazar akşamı ekranda olacak. Kefaret 24. Bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Kefaret dizisi final tarihi belli oldu

Yaz sezonu yaklaşırken birçok diziden final haberler gelmeye başladı. Yorumlarıyla müzik dünyasında tanınan Zülfü Livaneli'nin eserinden uyarlanan Kefaret final yapıyor.

Kefaret 19. bölüm izle

Kefaret 19. bölüm izle; Kefaret dizisi 28 Mart Pazar akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'un başrolde olduğu Kefaret 19. Bölüm izle!

Kefaret oyuncusu Hakan Yufkacıgil baba oldu

Kefaret dizisi oyuncu Hakan Yufkacıgil geçen yıl Duygu Yürükçe ile nikah masasına oturmuştu. yeni baba olan Hakan Yufkacıgil kimdir?

Cemre Melis Çınar Kefaret Dizisinde

Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı Alya’nın annesi karakteriyle herkesin hayranlığını kazanan güzel oyuncu Cemre Melis Çınar artık Kefaret Dizisinde.

Kefaret dizisi için geri sayım başladı! Kefaret ilk bölüm ne zaman?

Merakla beklenen projelerden biri olan Kefaret dizisinin yayın tarihi belli oldu. Nurgül Yeşilçay'ın başrolde olduğu Kefaret ilk bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

Kefaret Dizisinin Başrolleri Açıklandı!

Özel bir ortaokulda müzik öğretmenliği yapan iki çocuk annesi Zeynep ve Baş Komiser Sinan'ın ödediği Kefaretler çok yakında Fox TV'de.