Kim Milyoner Olmak İster'de para ödülü güncellendi

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunu yaptığı ve ekranların en çok sevilen yarışma programlarından Kim Milyoner Olmak İster’de büyük ödülün miktarı değişti.

Kenan İmirzalıoğlu dizi setlerine dönüyor

Türk Sineması ve dizi sektörünün başarılı ve ünlü oyuncularından Kenan İmirzalıoğlu ve ünlü yönetmen Yavuz Turgul aynı dizisi setinde buluşuyor.

Kenan İmirzalıoğlu Setlere Dönüyor

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve eşi Sinem Kobal uzun bir aradan sonra setlere dönme kararı aldı. Müjdeyi ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu verdi.

“Milyoner” Arda Ayten, depremde yaşadıklarını anlattı!

Arda Ayten;"Birileri böyle bir durumun, hatta daha kötüsünün, ihtimali ile hazırlanmalıydı.Gördüm ki hiçbir hazırlık yoktu.Hastaneye gelen ambulansların çoğu ölü taşıyordu"

Kim Milyoner Olmak İster 1000. Özel Bölümü Sürprizlerle İzleyici Karşısında

Türk televizyonlarının en uzun soluklu rekortmen yarışma programı 1000. Özel Bölümüyle izleyicilerine sürprizler sunacak

Ayrılık iddialarına Kenan İmirzalıoğlu'ndan şaşırtıcı cevap!

Kendisi gibi oyuncu olan Sinem Kobal'la sürdürdüğü evliliğiyle ünlüler dünyasında örnek gösterilen sanatçılardan biri olan Kenan İmirzalıoğlu “ayrılık” iddiasına cevap verdi

Sinem Kobal ikinci kez anne oldu! İşte bebeğin ismi

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çiftinin ikinci bebekleri dünyaya geldi. İşte Sinem Kobal'ın ikinci kız bebeğinin ismi.

Ahmet Yenilmez’den şaşırtan Kenan İmirzalioğlu itirafı!

'Deli Yürek', 'Ekmek Teknesi' ve 'Acı Hayat' gibi dizilerde rol alan Ahmet Yenilmez, basın mensupları ile sohbet ederken Kenen İmirzalioğlu hakkında bir itirafta bulundu.

Kenan İmirzalıoğlu Gri Dizisi İçin Kararını Verdi

Şu sıralar Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmayı sunan Kenan İmirzalıoğlu Disney Plus’ta ekrana gelecek Gri Dizisiyle ilgili kararını verdi.

Kenan İmirzalıoğlu Gri Dizisiyle Ekranlara Geri Dönüyor

Ekranların başarılı isimlerinden biri olan ve uzun zamandır setlerden uzak kalan Kenan İmirzalıoğlu ekranlara geri dönüyor.

Kim Milyoner Olmak İster'in Yılbaşı konukları belli oldu

Her hafta cuma akşamları ekrana gelen ve Kenan İmirzalioğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı her yılbaşında olduğu gibi bu yılbaşında ünlü isimlerle buluşacak

Kenan İmirzalıoğlu hakkında korkutan iddia!

Kenan İmirzalıoğlu'ndan korkutan haber geldi. Ünlü oyuncunun daha önce de yakalandığı koronaya yakalandığı, evinde yorgan döşek yattığı iddası sosyal medyaya bomba gibi düştü

Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu Yalnız Kurt Dizisinde Yer Alacak mı?

Osman Sınav tarafından hazırlıkları süren yeni dizi Yalnız Kurt’un oyuncu kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu ve Oktay Kaynarca’nın birlikte rol alacağı iddia edildi.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun bebeklerinin cinsiyeti açıklandı

Ünlü oyuncu çift Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu ikinci bebek heyecanı yaşıyor. Ünlü çiftin bebeklerinin cinsiyeti de belli oldu. İşte haberin tüm detayları…

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinden güzel haber!

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinden güzel haber! Sinem Kobal hamile mi? Sinem Kobal'den güzel haber. Kenan İmirzalıoğlu müjdeyi verdi.

Sinem Kobal'ın yeni projesi belli oldu

Son olarak 2017 yılında Yüz Yüze adlı dizide görev alan Sinem Kobal, bir anda mahkum durumuna düşen ünlü bir savcının anlatıldığı Mahkum dizisinden teklif aldı

İşte ünlülerin bölüm başına aldıkları ücret! Burak Özçivit'in aldığı ücret şaşkına çevirdi

İşte ünlülerin bölüm başına aldıkları ücret! Burak Özçivit'in aldığı ücret şaşkına çevirdi. Hangi oyuncu ne kadar ücret alıyor?

Kenan İmirzalıoğlu Mahsusa Trablus dizisiyle ekranlara dönüyor

Tarihi dizileriyle reytinglere ambargo koyan TRT1'de yeni bir dizi başlıyor. Dizide Kuşçubaşı Eşref rolü için seyircileri heyecanlandıracak oyuncu arayışı sonuçlandı.

Sinem Kobal doğum gününü o derneğe bağışladı!

Sinem Kobal doğum gününü o derneğe bağışladı! Sinem Kobal'dan anlamlı bağış. Sinem Kobal, doğum gününü bağışladı. Sinem Kobal kimdir?

Yangınlar için paylaşım yapan Kenan İmirzalioplu'na büyük tepki!

Orman yangınları nedeniyle gönlünce tatil yapamadığını söyleyen ünlü oyuncu Kenan İmirzalioğlu sosyal medya kullanıcılarından büyük tepki gördü. İşte o açıklama...