Kuruluş Osman'da Çarpıcı Bir Hikaye Başlıyor

Çarşamba akşamlarının tartışmasız en çok izlenen dizisi Kuruluş Osman yeni sezon için çekimlere başladı. Dizinin hikayesine Sancaksızlar adlı bir grup eklendi.

Kuruluş Osman’a Kübalı Oyuncu

Atv ekranlarında yayınlanan ve çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizisi Kuruluş Osman’da Emre Dinler'in partneri Kübalı oyuncu oldu

Kuruluş Osman'ın Yunus Emre'si belli oldu

Atv ekranlarında yayınlanan ve bu sezon beşindi sezonuyla ekrana gelecek olan Kuruluş Osman’a Yunus emre karakteri dahil oldu.

Kuruluş Osman dizisinin Yakup Bey'i Altan Gördüm kimdir?

Altan Gördüm ile beraber yeni sezon da Kuruluş Osman dizisinde yer alacak diğer yeni oyuncular Emre Bey ve Sevil Akı olacak.

Sevil Akı Kuruluş Osman dizisinde

Bu sezon beşinci sezonuyla Atv ekranlarında yer alacak olan ve Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman’a yeni bir isim katıldı.

Kuruluş Osman’da Osman Bey’in oğlu Orhan Bey(Emre Bey) kimdir?

Emre Bey, lisede okurken bir tanıdığının yönlendirmesiyle bir oyuncu ajansına kaydoldu. Oyunculuk hayatına bu şekilde bir giriş yaptı

Emre Bey, Orhan Bey mi oluyor?

Zaman atlaması yaşanacak tarihi dizide Orhan rolü için genç kuşağın önemli isimlerinden ve yakışıklılığı ile dikkatleri üstüne çeken Emre Bey’e teklif götürüldü.

14 Haziran 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bir çarşamba klasiği olan Kuruluş Osman'ın zirveden inmediği güne Masterchef Türkiye All Star damga vurdu. İzleyici merak ediyor, 14 Haziran Çarşamba hangi yapım ilk 3'e girdi?

Kuruluş Osman'da beklenmedik Burak Özçivit krizi

Burak Özçivit instagram hesabından birdenbire ani bir şekilde hem  Kuruluş Osman dizisinin resmi adresini hem de dizinin yapımcısı ve  senaristi Mehmet Bozdağ’ı takipten çıktı.

Kuruluş Osman’dan Ömer dizisine transfer olan ünlü oyuncu kim?

Haluk Tezel’in 19. Bölümden itibaren diziye katılacağı Ömer ile Gamze’nin hayatına girerek tansiyonun iyice artmasına neden olacağı belirtiliyor.

Kuruluş Osman’ın kadrosuna yeni bir güzel oyuncu katıldı

Çarşamba akşamlarının en çok seyredilen dizisi olan ve beşinci sezon onayını alan Kuruluş Osman’ın kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Kuruluş Osman oyuncuları Çağrı Şensoy ile Buse Arslan nişanlandı

Heyecanlı oldukları özlenen çiftten Buse Arslan’ın takdim ettiği acılı kahveyi damat Çağrı Şensoy büyük bir mutluluk ve afiyetle içti.

26 Nisan 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Çarşamba gününün merakla beklenen reytingleri belli oldu. 26 Nisan Çarşamba gününüm reytinglerinde Kuruluş Osman liderliği bırakmadı.

Hakan Yufkacıgil Kuruluş Osman’da

Atv ekranlarının sevilen ve reytingi yüksek dizisi Kuruluş Osman 131. Bölümde sezon finali yapacak. Sevilen dizinin kadrosuna ise başarılı oyuncu Hakan Yufkacıgil dahil oldu.

Kuruluş Osman’ın sezon finalinin tarihi belli oldu

Burak Özçivit’in Osman Bey’e hayat verdiği Kuruluş Osman dizisi, Diriliş Ertuğrul’un devamı olarak çekiliyor. Tarihi dönem dizisi 131. Bölümüyle sezon finali yapacak.

19 Nisan 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

19 Nisan 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları belli oldu. Merakla beklenen ve birbirinden iddialı dizilerin yarış içinde yer aldığı 19 Nisan reyting sonuçlarında neler oldu?

5 Nisan 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

5 Nisan Çarşamba gününün ekran karnesi açıklandı. Dün akşam Kraliçe, Adım Farah, Kuruluş Osman yeni bölümleriyle ekrana gelirken zirve yine değişmedi

Burak Özçivit’ten Kuruluş Osman Açıklaması

Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman bu sezon bitiyor mu? Dizinin başrolü Burak Özçivit Kuruluş Osman'ın devam edip etmeyeceğini açıkladı.

Kuruluş Osman Bu Hafta (29 Mart Çarşamba) Neden Yok?

Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizisi olan kuruluş Osman bu akşam neden yayınlanmıyor? Dizinin yeni bölümü ne zaman ekrana gelecek?

22 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Gönül Dağı ilk defa kendi günnüde yayınlanamdığı 22 Mart Çarşamba gününü reyting sonuçları açıklandı. Gönül Dağı başka günde yayınlanmasına rağmen reytinglerde birinci oldu.