Kuruluş Osman’a Yeni İsim!

ATV’nin heyecanla takip edilen dizisi Kuruluş Osman 17. Yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. Diziye Bizans Prensesi Adelfa olarak dahil olan oyuncu kim? İşte detaylar!

Kuruluş Osman 16. bölüm izle!

Kuruluş Osman, ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olmaya devam ediyor. Atv'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 16. bölümüyle bu akşam ekranlarınızda olacak.

Kuruluş Osman set ekibi kaza geçirdi!

sevilen dizi 'Kuruluş Osman' set ekibi kaza geçirdi. Çekime giden servis aracının Fatih Sultan Mehmet köprüsünde geçirdiği trafik kazası sonrası neler oldu, ölü ve yaralı var mı?

Kuruluş Osman 15. Bölüm izle

Osmanlı İmparatorluğu'nun kuruluş sürecini anlatan Kuruluş Osman yeni bölümüyle bu akşam ekranda olacak. Kuruluş Osman 15. Bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

Kuruluş Osman’da Rabia Ana (Yıldız Kültür) Kimdir?

Atv ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan ve günün en çok seyredilen yapımı olan Kuruluş Osman’da Rabi Ana karakteri (Yıldız Kültür) kimdir? İşte detaylar!

Kuruluş Osman 14. bölüm izle

Sevilen dizi Kuruluş Osman heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam Atv'de. Batur'un ihanetiyle karşılaşan Osman Bey ne yapacak? Kuruluş Osman 14. bölüm izle!

Kuruluş Osman Ayaz (Atilla Güzel) kimdir?

Kuruluş Osman Ayaz (Atilla Güzel) kimdir? Kuruluş Osman dizisine Ayaz karakteriyle dahil olan Atilla Güzel hakkındaki tüm bilgiler.

Kuruluş Osman 13. Bölüm izle

Kuruluş Osman bu akşam yayınlanacağı yeni bölümüyle yine sizleri ekrana bağlayacak. Aksiyon dolu sahnelerle Kuruluş Osman 13. Bölüm bu akşam Atv'de.

O oyuncu Kuruluş Osman’da fenomen oldu!

Her çarşamba haftanın en çok izlenen dizisi olan Kuruluş Osman’da replikleriyle seyircinin favorisi olan oyuncu ve canlandırdığı karakter kim?

Kuruluş Osman’ın Oyuncu Kadrosuna İki İsim Daha Katıldı!

Atv'de yayınlanan Kuruluş Osman reytinglerde ilk sıralarda yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna iki yeni isim daha katılırken bu isimlerin Alp'ler arasında yer alacağı öğrenildi!

Kuruluş Osman 12. Bölüm izle

Osmanlı İmparatorluğu'nun kuruluşunu ve Osman Bey'in mücadelesini anlatan Kuruluş Osman dizisi yeni bölümü bu akşam Atv'de. Kuruluş Osman 12. Bölüm izle!

Kuruluş Osman 11.Bölüm izle!

Moğol belasından Türkleri kurtarabilecek tek kişi Osman Bey bu işgale nasıl dur diyecek? Kuruluş Osman 11. bölümde yaşanacaklar ve Edbali'nin kurtuluş reçetesi haberimizde

Kadın’ın Bahar’ı Özge Özpirinçci Kuruluş Osman Setinde Görüldü!

Fox Tv'de yayınlanan Kadın'ın Bahar'ı Özge Özpirinçci Kuruluş Osman Setinde Görüldü! Peki Özge Özpirinçci Kuruluş Osman Setine neden gitti, oyuncu Kuruluş Osman'a mı katılıyor?

Kuruluş Osman Korgan (Burak Çelik) Kimdir?

Yeni yeni karakterleri kadrosuna katan Kuruluş Osman zirveye iyice yerleşti. Diziseverler Kuruluş Osman dizisine Korgan karakteriyle katılan Burak Çelik kimdir?

Kuruluş Osman’a Bomba Bir İsim Daha Katıldı!

Atv'de ekrana gelen ve Çarşamba akşamları yayınlanan reyting rekortmeni dizi Kuruluş Osman'a oyuncu takviyesi. Dizinin yeni hikayesinde rol alacak ünlü oyuncu kim? İşte detaylar!

Kuruluş Osman Moğol Komutanı Balgay (Yurdaer Okur) Kimdir?

Çarşamba akşamlarının en çok seyredilen dizisi Kuruluş Osman'a bomba gibi bir oyuncu katıldı. Moğol Komutan Balgay karakteriyle diziye dahil olan Yurdaer Okur kimdir? Haberimizde!

Kuruluş Osman 10. bölüm izle!

Osmanlı İmpratorluğu'nun kuruluşunu konu alan ve Osman Bey'in hayatından kesitler sunan Kuruluş Osman'da bu hafta yine heyecan dorukta. Kuruluş Osman 10. bölüm izle!

Kuruluş Osman dizisinin kadrosuna bomba bir isim katıldı

Atv'nin çarşamba akşamlarına imza atan Kuruluş Osman dizisinin kadrosuna bomba bir isim daha katıldı. Sezonun en flaş dizisi olmaya aday Kuruluş Osman'a katılan bomba isim kim?

Kuruluş Osman 9. bölüm izle!

Atv'nin iddialı yapımlarından biri olan Kuruluş Osman 9. bölümüyle bu akşam yayında olacak. Kuruluş Osman'ın 9. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz...

Engin Altan Düzyatan'dan hayranlarını heyecanlandıran paylaşm!

Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafıyla diziseverlere "Yoksa?" sorusunu sordurdu. Neydi Engin Altan Düzyatan'dan hayranlarını heyecanlandıran paylaşım?