9 Haziran 2021 Çarşamba reyting sonuçları

Kuruluş Osman, Sen Çal Kapımı ve Cam Tavanlar rekabetinde en çok izlenen hangisi oldu? İşte 9 Haziran 2021 Çarşamba reyting sonuçları.

Seray Kaya Kuruluş Osman’daki rolünü anlattı

TRT1’in en başarılı dizilerinden biri olan tarihi dönem yapımı olan Diriliş’in devamı olarak 2 sezondur ekranlara gelen Kuruluş Osman dizisi yoluna doludizgin devam ediyor.

Kuruluş Osman 52. Bölüm İzle

Kuruluş Osman 52. Bölüm İzle; 31 Mart Çarşamba 52. Bölümüyle ekrana gelen Kuruluş Osman’ın yayınlanan 52. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Celal Al Kuruluş Osman'a veda etti

Reyting rekortmeni dizi Kuruluş Osman'da bir ayrılık yaşandı. Abdurrahman Gazi karakterini canlandıran Celal Al Kuruluş Osman'a veda etti.

Kuruluş Osman 51. bölüm izle

Kuruluş Osman 51. bölüm izle; ATV'nin Kuruluş Osman dizisi bu akşam 51. bölüm ile ekrana geliyor. Yeni bölüm, tek parça ve full HD olarak bu adreste.

Kuruluş Osman 50. Bölüm İzle

Kuruluş Osman 50. Bölüm İzle; 17 Mart Çarşamba akşamı 50. Bölümüyle ekrana gelen Kuruluş Osman’ın 50. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kuruluş Osman’ın Petrus’u rolünü ve diziyi anlattı

Ünlü oyuncu Mert Tutak, başarıyla canlandırdığı Petrus karakterini ve Kuruluş Osman dizisini Mehmet Bozdağ YouTube kanalına anlattı. Röportajdan satır başlıkları haberimizde.

Kuruluş Osman 49. Bölüm izle

Kuruluş Osman 49. Bölüm izle; Kuruluş Osman dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD izlemek için detaylar.

3 Mart Çarşamba reyting sonuçları

3 Mart Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Sadakatsiz ve Kuruluş Osman dizilerinin kıyasıya rekabet ettiği günün kazananı kim oldu?

Kuruluş Osman dizisine flaş transferler

Ekranlarda 5 sezon fırtına gibi esen Diriliş Ertuğrul’dan devraldığı bayrağı zirveye taşıyan Kuruluş Osman dizisi kadrosunu usta isimler transfer ederek güçlendiriyor

Kuruluş Osman 48. Bölüm izle

Kuruluş Osman 48. Bölüm izle; Reyting rekortmeni dizi Kuruluş Osman 3 Mart 2021'de yeni bölümüyle ekranda olacak. Kuruluş Osman yeni bölüm canlı izlemek için ayrıntılar haberde...

Kuruluş Osman 47. Bölüm İzle

Kuruluş Osman 47. Bölüm İzle; 24 Şubat Çarşamba akşamı 47. Bölümüyle ekrana gelen Kuruluş Osman dizisinin yayınlanan 47. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Şahin Ergüney Kuruluş Osman’a katıldı

Devasa platosu ve görkemli prodüksiyonu ile her alanda rakiplerine açık ara fark atan Kuruluş Osman’a katılan Şahin Ergüney, sürpriz bir karaakteri canlandıracak

Kuruluş Osman'ın Cerkutay'ı diziyi ve rolünü anlattı

Yayınlandığı iki sezonda birbirine taban tabana zıt iki karakteri de başarıyla oynayan Çağrı Şensoy, reyting şampiyonu Kuruluş Osman dizisini ve rolünü anlattı

İki Oyuncu Kuruluş Osman’a Veda Etti

Atv ekranlarında Çarşamba akşamları ekrana gelen Kuruluş Osman dizisinde rol alan iki oyuncu hikaye gereği diziye veda etti.

Kuruluş Osman 46. Bölüm İzle

Kuruluş Osman 46. Bölüm İzle; 17 Şubat Çarşamba akşamı 46. Bölümüyle ekrana gelen Kuruluş Osman dizisinin yayınlanan 46. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kuruluş Osman’da Malhun Hatun rüzgarı

Kuruluş Osman’, 2. sezonunda da büyük bir merak ve heyecanla izlenmeye devam ediyor. 17 Şubat Çarşamba günü yayınlanacak 46.bölüme güçlü bir karakter daha katılıyor.

Yıldız Çağrı Atiksoy Kuruluş Osman Dizisinde

Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman’ın en çok merak edilen karakterlerinden Malhun Hatun’u canlandıracak oyuncu belli oldu.

Kuruluş Osman 45. bölüm izle

Kuruluş Osman 45. bölüm izle; ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman'ın 45. bölümünü tek parça ve full HD olarak bu adresten izleyebilirsiniz.

Fahriye Evcen ekrana dönüyor! Bölüm başı alacağı ücret çok konuşulacak!

Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Fahriye Evcen'den sevindiren haber. Fahriye Evcen ekrana dönüyor! Bölüm başı alacağı ücret çok konuşulacak!