1 Ekim 2021 Cuma Reyting Sonuçları

1 Ekim 2021 Cuma Reyting Sonuçları
1 Ekim Cuma reyting sonuçları belli oldu. Arka Sokaklar, Yalancı, Aşk Mantık İntikam, Arka Sokaklar dizileri dünün reytinglerinde hangi sırada yer aldı?

1 Ekim 2021 Cuma reyting sonuçları belli oldu. Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen reyting verileri izleyiciler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Dün hangi kanalda hangi dizi ve program yayınlandı? Yayınlanan programlar reyting kategorilerinde hangi sırada yer aldı? Dünün reyting sonuçlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik.

Dünün en çok merak edilen konularından biri de cuma dizileri oldu. Cuma akşamı tv8'de 'Kırmızı Oda', Show TV'de 'Yalancı', Fox TV'de 'Aşk Mantık İntikam', Kanal D'de 'Arka Sokaklar' dizileri ekrana geldi. Peki 1 Ekim 2021 Cuma reyting sonuçlarına göre en çok izlenen yapım hangisi oldu? İşte dünün reytingleri.

1 EKİM 2021 REYTİNGLERİ

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Total izlenme grubunda Cuma akşamı en çok izlenen yapım Kanal D ekranında izleyiciyle buluşan 'Arka Sokaklar' dizisi oldu. Zirveyi yakından takip eden Fox dizisi 'Aşk Mantık İntikam' günü ikinci sırada tamamladı. Atv'nin gündüz kuşağı programları "Esra Erol'da" ve "Müge Anlı ile Tatlı Sert" dördüncü ve beşinci sırada günü tamamlarken, tv8'in sevilen dizisi "Kırmızı Oda" listenin yedinci sırasında kendine yer buldu. Kanal D'nin yeni dizisi 'Yalancı' ise total'da ilk 10'a giremedi.

AB İLK 10

AB izlenme grubunda günü birinci sırada tamamlayan yapım tv8'de yayınlanan 'Kırmızı Oda' dizisi oldu. Total'de ilk 10'da yer alamayan 'Yalancı' dizisi AB kategorisinde günü ikinci sırada tamamladı. 'Aşk Mantık İntikam' dizisi dördüncü, 'Arka Sokaklar' dizisi ise günü onuncu sırada tamamlayan yapım oldu.

ABC İLK 10

ABC izlenme grubunda ise en çok izlenen program Selçuk Tepeli'nin sunumuyla ekrana gelen 'Fox Ana Haber' oldu. Listenin ikinci sırasında 'Aşk Mantık İntikam', üçüncü sırada 'Kırmızı Oda', dördüncü sırada 'Arka Sokaklar', altıncı sırada ise 'Yalancı' dizisi yer aldı.

 

 

02-10-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler