15 Ekim 2020 Perşembe Reyting Sonuçları

15 Ekim 2020 Perşembe Reyting Sonuçları
15 Ekim 2020 Perşembe reyting sonuçları açıklandı. 15 Ekim Perşembe sonuçlarına göre zirvenin sahibi hangi dizi oldu? İşte detaylar!

Televizyon ekranlarının rekabet içerisindeki yapımları gündüz ve akşam kuşağı ayrı ayrı sevileyerek takip ediliyor. Her akşam köklü yapımlar olduğu kadar, yeni başlayan projelerde kadro, yönetim ve PR ile ön sıralara çıkabiliyor. 15 Ekim 2020 Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi proje ilk sırada yer alırken, hangi projelere gerileme yaşamış? Haberimizin deyalarından tabloları geçen hafat perşembe günü ile karşılaştıralım ve görelim.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

15 Ekim 2020 Perşembe Reyting Sonuçları! Totalde Geçtiğimiz hafta 8 Ekim perşembe akşamı RTÜK'ün yayınladığı Reyting sonuçları ile bu hafta 15 Ekim 2020 Perşembe  akşamına ev sahipliği yapan projelerde ilk 10 sıralaması aynı. İstikrar ile devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisi zirvedeki yerini korurken, Fox Tv'nin medikal dram alandaki dizisi Mucize Doktor dizisi ikinci sırada ve hem yeni bölümü  hemde özeti ile  ilk üçe girmeyi başarmış  ATV'nin başarılı projesi Bir Zamanlar Çukurova dizisi ÖZET bölümü ile de üçüncülüğünü koruyor.

1 BIR ZAMANLAR CUKUROVA ATV
2 MUCIZE DOKTOR FOX
3 BIR ZAMANLAR CUKUROVA (OZET) ATV
4 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
5 MASTERCHEF TURKIYE TV8
6 MUCIZE DOKTOR (OZET) FOX
7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
8 ESRA EROL'DA ATV
9 SHOW ANA HABER SHOW TV
10 ATV ANA HABER ATV

 

AB İLK 10 PROGRAM

AB sıralamsında geçen hafta puan farkı ile Mucize doktor zirvede iken, bu hafta yerini Bir Zamanlar Çukuova dizisine bırakıyor. Bir basamak gerileyerek bu hafta ikinci sıraya yerleşen Mucize Doktor dizisinde AB ortalamasında bir düşüş söz konusu. Üçüncü sırada ise geçen hafta Selçuk Tepeli sunumu ile Fox Ana Haber yer alırken bu hafta bir sıra yükseliş ile TV8'in prime time yayınlanan Masterchef Türkiye 2020 programı oluyor. 

1 BIR ZAMANLAR CUKUROVA ATV
2 MUCIZE DOKTOR FOX
3 MASTERCHEF TURKIYE TV8
4 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
5 BIR ZAMANLAR CUKUROVA (OZET) ATV
6 MUCIZE DOKTOR (OZET) FOX
7 MASTERCHEF TURKIYE OZET TV8
8 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
9 ATV ANA HABER ATV
10 KALK GIDELIM TRT 1
16-10-2020
Yazar Hakkında
Yorumlar