19 Eylül 2021 Pazar Reyting Sonuçları

19 Eylül 2021 Pazar Reyting Sonuçları
19 Eylül Pazar 2021 reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC reyting kategorilerinde dünün en çok izleneni hangi yapım oldu?

19 Eylül 2021 Pazar reyting sonuçları Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından açıklandı. Yayımlanan verilerle birlikte dün ekrana gelen tüm televizyon yapımlarının izlenme istatistikleri ortaya çıkmış oldu. Dün hangi kanalda hangi dizi ve program yayınlandı? Yayınlanan programlar reyting kategorilerinde hangi sırada yer aldı? Dünün reyting sonuçlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik.

19 EYLÜL PAZAR REYTİNGLERİNDE HANGİ DİZİ VE PROGRAMLAR YARIŞTI?

Dünün en çok merak edilen konularından biri de pazar dizileri oldu. Pazar akşamı prime time'da dört dizi bir yarışma programı yeni bölümüyle ekrana geldi. Kanal D'de 'Yargı', Fox TV'de 'Uzak Şehrin Masalı', Atv'de 'İkimizin Sırrı', Show TV'de ise 'İçimizde Biri' dizileri ekrana geldi. Tv8'de ise 'MasterChef Türkiye' isimli yarışma programı yayınlandı. İşte 19 Eylül Pazar reyting sonuçları.

TOTAL İLK 10 SIRALAMA

19 Eylül Pazar total reytinglerinde en çok izlenen program tv8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye' oldu. Listenin ikinci sırasında Kanal D'de yayınlanan 'Yargı' dizisi, üçüncü sırada Fox Tv'de yayınlanan 'Uzak Şehrin Masalı' dizisi, dördüncü sırada 'Show Ana Haber' beşinci sırada ise 'Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber' yer aldı. Atv'de yayınlanan 'İkimizin Sırrı' dizisi altıncı sırada, Show TV'de yayınlanan 'içimizden Biri' dizisi ise yedinci sırada günü tamamlayan yapım oldu.

AB İLK 10 SIRALAMA

19 Eylül Pazar AB reytinglerinde de günü birinci sırada tamamlayan yapım değişmedi. Tv8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye' birinci sırada yer alırken, 'Yargı' dizisi listenin ikinci sırasında kendine yer buldu. 'Uzak Şehrin Masalı' dizisi üçüncü sırada günü tamamlarken,  Trt 1'de yayınlanan 'İspanya-Türkiye 2020 Ampute Futbol Avrupa Şampiyonası Karşılasması' dördüncü sırada yer aldı. Show TV'de yayınlanan 'İçimizden Biri' dizisi AB'de ilk 10'da kendine yer bulamadı.

NOT: Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlanması yasaklandığı için sadece ilk 10 sıralamayı paylaşabiliyoruz.

20-09-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar