20 Eylül 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

20 Eylül 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları
TİAK'ın ölçümlediği 20 Eylül 2021 Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Kalp Yarası, Yasak Elma, Masterchef Türkiye yarışında günün birincisi kim oldu?

20 Eylül 2021 Pazartesi reyting sonuçları Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından açıklandı. Yayımlanan verilerle birlikte dün ekrana gelen tüm televizyon yapımlarının izlenme istatistikleri ortaya çıkmış oldu. Dün hangi kanalda hangi dizi ve program yayınlandı? Yayınlanan programlar reyting kategorilerinde hangi sırada yer aldı? Dünün reyting sonuçlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik.

19 EYLÜL PAZAR REYTİNGLERİNDE HANGİ DİZİ VE PROGRAMLAR YARIŞTI?

Dünün en çok merak edilen konularından biri de pazartesi dizileri oldu. Pazartesi günü prime time'da Fox'da yayınlanan 'Yasak Elma' 112. yeni bölümüyle, Atv'de yayınlanan 'Kalp Yarası' 12. yeni bölümüyle ekrana geldi. Tv8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye'de yeni bölümüyle reyting mücadelesine dahil olurken, TRT1'de yayınlanan 'Seksenler' dizisi bu hafta yayınlanmadı. Peki 19 Eylül Pazar reytinglerinde en çok izlenen hangi dizi veya program oldu? İşte dünün reytingleri.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Dün total kategorisinde günü birinci sırada tamamlayan yapım Atv'de yayınlanan 'Kalp Yarası' dizisi oldu. Listenin devamında ikinci sırada gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından biri olan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' yer aldı. Tv8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye' üçüncü, Fox'da yayınlanan 'Yasak Elma' dizisi ise günü dördüncü sırada tamamlayan yapımlar oldu. Listenin beşinci sırasında yer alan yapım ise yine Atv'de yayınlanan gündüz kuşağı programlarından biri olan 'Esra Erol'da' oldu.

20 Eylül 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

AB İLK 10 PROGRAM

AB ilk 10 sıralamasında zirvenin adı değişti. 'MasterChef Türkiye' kategorinin en çok izlenen yapımı oldu. Atv'de yayınlanan 'Kalp Yarası' ikinci sırada günü tamamlarken, Selçuk Tepeli'nin sunumuyla ekrana gelen 'Fox Ana Haber' üçüncü sırada yer aldı. Geçen hafta yeni sezona başlayan 'Yasak Elma' listenin dördüncü sırasında kendine yer bulurken listenin beşinci sırasında atv'de yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programı yer aldı.

20 Eylül 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

NOT: Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlanması yasaklandığı için sadece ilk 10 sıralamayı paylaşabiliyoruz.

 

21-09-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar