23 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları

23 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları
Çukur, Sefirin Kızı, Uyanış: Büyük Selçuklu ve Yasak Elma dizilerinin yayınlandığı 23 Kasım Pazartesi reyting sonuçları belli oldu.

Televizyon İzleme ve Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen 23 Kasım Pazartesi reyting sonuçları açıklandı.

Dün TRT 1, Kanal D, Show TV, Tv8, Fox TV ve Star TV gibi çok izlenen kanallarda hangi dizi/program yayınlandı. Dünün reytinglerinden önce hangi kanalda hangi dizi/program yayınlanmış birlikt göz atalım. İşte Pazartesi dizileri ve programları!

23 KASIM PAZARTESİ REYTİNG MÜCADELESİ VEREN DİZİ VE PROGRAMLAR

Haftanın en iddialı yapımlarının ekrana geldiği Pazartesi gününde prime time'da dört dizi reyting mücadelesi verdi.

Show TV'de Koçovalı ailesinin koruduğu Çukur'u hikaye alan 'Çukur' dizisi 104. yeni bölümüyle ekrana geldi.

Fox TV'de entrika denildiğinde akıllara ilk gelen başarılı dizi 'Yasak Elma' 86. bölümüyle yayınlandı.

TRT 1'de yeni ve başarılı dönem dizisi 'Uyanış: Büyük Selçuklu' 9. bölümüyle ekrandaki yerini aldı.

Star TV'de ise 'Sefirin Kızı' 29. yeni bölümüyle yayınlanan yapım oldu.

Birbirinden başarılı dizilerin ekrana geldiği Pazartesi gününde geçen hafta Total kategorisinde 'Yasak Elma' dizisi, AB kategorisinde ise 'Uyanış: Büyük Selçuklu' birinci sırada yer almıştı. Bu hafta sonuç değişti mi? İşte dünün reytingleri!

PAZARTESİ REYTİNG SONUÇLARI (23 KASIM 2020)

Total sonuçlarında geçen hafta da olduğu gibi 'Yasak Elma' günü birinci sırada tamamlayan yapım oldu. Ardından TRT dizisi 'Uyanış Büyük Selçuklu' ikinci sırada yer alan yapım oldu. Show TV dizisi 'Çukur' günü üçüncü sırada tamamlarken, 'Sefirin Kızı' listenin beşinci sırasında yer aldı.

AB reytinglerinde ise geçen hafta olduğu gibi TRT 1 dizisi 'Uyanış Büyük Selçuklu' kategorinin en çok izleneni oldu. Total'de birinci sırada yer alan 'Yasak Elma' dizisi listenin ikinci sıradasında yer alırken, 'MasterChef Türkiye' dördüncü, 'Çukur' beşinci, 'Sefirin Kızı' ise sekizinci sırada günü tamamladı.

24-11-2020
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar