25 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları

25 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları
25 Eylül Cumartesi reyting sonuçları belli oldu. Kardeşlerim, Son Yaz ve Gönül Dağı dizilerinin yeni bölümlerinin ekrana geldiği Cumartesi gününde kim birinci oldu?

25 Eylül Cumartesi reyting sonuçları belli oldu. Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen verilerle birlikte dün ekrana gelen tüm televizyon yapımlarının izlenme istatistikleri ortaya çıkmış oldu. Dün hangi kanalda hangi dizi ve program yayınlandı? Yayınlanan programlar reyting kategorilerinde hangi sırada yer aldı? Dünün reyting sonuçlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik.

25 EYLÜL CUMARTESİ REYTİNGLERİNDE HANGİ DİZİ VE PROGRAMLAR YARIŞTI?

Dünün en çok merak edilen konularından biri de cumartesi dizileri oldu. Cumartesi akşamı Fox TV'de Son Yaz, Atv'de Kardeşlerim, trt 1'de ise Gönül Dağı dizileri yeni bölümüyle ekrana geldi. Yayınlanan diziler arasında 25 Eylül Cumartesi reytinglerinde en çok izlenen hangi dizi veya program oldu? İşte dünün reytingleri.

25 EYLÜL CUMARTESİ REYTİNG SONUÇLARI

TOTAL İLK 10 SIRALAMA

Total kategorisinde günü birinci sırada tamamlayan yapım atv'de yayınlanan 'Kardeşlerim' dizisi oldu. Trt 1'de yayınlanan 'Gönül Dağı' günü ikinci sırada tamamlayan yapım olurken, iki dizinin özet bölümleri ise üçüncü ve dördüncü sırada yer aldı. 'Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber' günü beşinci sırada tamamlayan yapım olurken tv8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye' altıncı sırada yer aldı. Fox TV'de yayınlanan 'Son Yaz' dizisi ise günü sekizinci sırada tamamlayan yapım oldu.

AB İLK 10 SIRALAMA

AB kategorisinde ise günü birinci sırada tamamlayan yapım trt 1 ekranının sevilen dizisi 'Gönül Dağı' oldu. AB'de oldukça iyi sıralama elde eden 'MasterChef Türkiye' ikinci sırada, 'Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber' üçüncü sırada yer aldı. Atv'nin 'Kardeşlerim' dizisi listenin dördüncü sırasında yer alırken, 'Son Yaz' dizisi günü beşinci sırada tamamlayan yapım oldu.

NOT: Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlanması yasaklandığı için sadece ilk 10 sıralamayı paylaşabiliyoruz.

26-09-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler