26 Nisan Pazartesi reyting sonuçları

26 Nisan Pazartesi reyting sonuçları
26 Nisan Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Çukur, Yasak Elma, Kağıt Ev, Uyanış Büyük Selçuklu dizilerinin ekrana geldiği günde en çok izlenen hangisi oldu?

26 Nisan Pazartesi günü yayınlanan dizi ve programlara ait reyting sonuçları belli oldu.

Çukur, Yasak Elma, Maraşlı, Kağıt Ev ve Uyanış Büyük Selçuklu dizilerinin ekrana geldiği Pazartesi gününe ait reyting sonuçları Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlendi ve açıklandı.

Geçen hafta ilk bölümüyle Star TV'de izleyiciyle buluşan Kağıt Ev dizisi total ve ab kategorilerinde ilk 10'da yer alamamıştı. Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu'nun başrollerini paylaştığı dizi bu hafta yayınlanan ikinci bölümüyle hangi sırada yer aldı?

26 NİSAN SALI REYTİNG SONUÇLARI

Total'de günü birinci sırada tamamlayan yapım 'Uyanış: Büyük Selçuklu' oldu. Çukur dizisi ikinci, Yasak Elma dizisi beşinci, Maraşlı ise günü yedinci sırada tamamladı. Kağıt Ev dizisi bu haftada ilk 10'da yer alamadı.

TOTAL İLK 10 SIRALAMA
1 UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU
2 ÇUKUR
ESRA EROL'DA
4 ATV HAVA DURUMU
5 YASAK ELMA
6 SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER
7 MARAŞLI
8 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT
9 UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU (ÖZET)
10 SURVİVOR

AB'de Uyanış: Büyük Selçuklu birinci sırada tamamladı. Çukur ikinci, Yasak Elma dördüncü, Maraşlı beşinci sırada günün tamamlarken, Kağıt Ev ilk 10'da yer alamadı.

AB İLK 10 SIRALAMA
1 UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU
2 ÇUKUR
SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER
4 YASAK ELMA
5 MARAŞLI
6 UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU (ÖZET)
7 ESRA EROL'DA
8 SURVİVOR
9 MAVERA
10 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

ABC'de de sıralama değişmedi. Uyanış günü tüm kategorilerde birinci sırada tamamlarken, Çukur ikinci oldu. Yasak Elma ise total dışında iki kategoride de dördüncü sırada günü tamamladı. Maraşlı dizisi ise ABC'de günü onuncu sırada tamamalarken, Kağıt Ev dizisi ilk 10'da yer alamadı. Böylece Kağıt Ev dizisi ilk bölümünde olduğu gibi ikinci bölümüyle de üç kategoride ilk 10'da yer alamadı.

ABC İLK 10 SIRALAMA
1 UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU
2 ÇUKUR
SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER
4 YASAK ELMA
5 UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU (ÖZET)
6 ESRA EROL'DA
7 SURVİVOR
8 ATV HAVA DURUMU
9 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT
10 MARAŞLI

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

27-04-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler