28 Eylül Salı Reyting Sonuçları

28 Eylül Salı Reyting Sonuçları
28 Eylül Salı reyting sonuçları belli oldu. Ada Masalı, Baht Oyunu, Masumlar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her Şey dizileri dünün reytinglerinde hangi sırada yer aldı?

Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen 28 Eylül Salı reyting sonuçları belli oldu. Ada Masalı, Baht Oyunu, Masumlar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her Şey dizilerinin yeni bölümleriyle ekrana geldiği Salı gününde en çok izlenen dizi hangisi oldu?

28 EYLÜL SALI REYTİNG SONUÇLARI

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Total izleyici grubunda dün en çok izlenen program trt 1'de yayınlanan 'Masumlar Apartmanı' oldu. Listenin ikinci sırasında atv'nin gündüz kuşağı programı 'Esra Erol'da' yer alırken, Fox TV'nin yeni dizisi 'Evlilik Hakkında Her Şey' günü üçüncü sırada tamamlayan yapım oldu. Listenin dördüncü sırasında 'Müge Anlı ile Tatlı Sert', beşinci sırada ise 'MasterChef Türkiye' yer aldı.

AB İLK 10 PROGRAM

AB izleyici grubunda da günü birinci sırada tamamlayan yapım 'Masumlar Apartmanı' oldu. İzleyiciden onayı alan 'Evlilik Hakkında Her Şey' dizisi listenin ikinci sırasında yer alırken, 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' üçüncü, 'MasterChef Türkiye' dördüncü, 'Evlilik Hakkında Her Şey' dizisinin özet bölümü ise günü beşinci sırada tamamlayan yapım oldu.

Star TV'de yayınlanan 'Ada Masalı' ve Kanal D'de yayınlanan 'Baht Oyunu' dizileri iki izleyici grubunda da ilk 10'da yer alamadı.

GEÇEN HAFTA EN ÇOK İZLENEN DİZİ HANGİSİ OLMUŞTU?

Geçen hafta total reyting kategorisinde en çok izlenen dizi üçüncü sırada günü tamamlayarak trt 1'de yayınlanan 'Masumlar Apartmanı' dizisi olmuştu. Fox'da ilk bölümüyle yayınlanan 'Evlilik Hakkında Her Şey' dizisi listenin yedinci sırasında yer alırken, 'Ada Masalı' ve 'Baht Oyunu' dizileri ilk 10'da yer alamamıştı.

AB reyting kategorisinde ise listenini birinci sırasında 'Masumlar Apartmanı' dizisi günün en çok izlenen dizisi olurken, üçüncü sırada yer alarak 'Evlilik Hakkında Her Şey' günün en çok izlenen ikinci dizisi olmuştu. 'Ada Masalı' ve 'Baht Oyunu' dizileri AB kategorisinde de ilk 10'da yer alamamıştı.

NOT: Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlanması yasaklandığı için sadece ilk 10 sıralamayı paylaşabiliyoruz.

28-09-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar