8 Kasım 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

8 Kasım 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları
8 Kasım 2021 Pazartesi günü yayınlanan dizi, film, haber bülteni ve televizyon programlarının reyting sonuçları açıklandı.

8 Kasım 2021 Pazartesi gününe ait reyting sonuçları belli oldu.

Dün Fox'ta 'Yasak Elma', Show'da 'Üç Kuruş', Tv8'de 'MasterChef Türkiye', Atv'de 'Kalp Yarası', TRT1'de ise ilk bölümüyle ekrana gelen 'Alparslan Büyük Selçuklu' dizisi yeni bölümüyle ekrana gelen yapımlar oldu.

8 KASIM PAZARTESİ REYTİNGLERİNDE HANGİ YAPIM NE KADAR İZLENDİ?

TOTAL İZLEYİCİ GRUBU İLK 10

Birbirinden iddialı yapımların ekrana geldiği Pazartesi günü total izleyici grubunda en çok izlenen yapım trt'de ilk bölümüyle yayınlanan 'Alparslan Büyük Selçuklu' dizisi oldu. Listenin ikinci sırasında Fox'ta yayınlanan 'Yasak Elma' yer alırken, Show'un iddialı dizisi 'Üç Kuruş' ise günü beşinci sırada tamamlayan yapım oldu. Atv'de yayınlanan 'Kalp Yarası' dizisi ise listenin yedinci sırasında yer alan yapım oldu.

AB İZLEYİCİ GRUBU İLK 10

8 Kasım Pazartesi reyting sonuçlarında AB izleyici grubunda da birinci sırada yer alan yapım 'Alparslan Büyük Selçuklu' dizisi oldu. Geçen hafta tüm izleyici gruplarında birinci sırada yer alan 'Yasak Elma' dizisi günü ikinci sırada tamamlarken, 'Üç Kuruş' dizisi listenin beşinci sırasında kendine yer buldu. Atv'de yayınlanan 'Kalp Yarası' dizisi ise ilk 10'da kendine yer bulamadı.

20+ABC1 İZLEYİCİ GRUBU İLK 10

TRT1'in yeni dizisi 'Alparslan Büyük Selçuklu' ilk bölümüyle günün en çok izlenen dizisi olmayı başardı. Dizi ABC1 izleyici grubunda da listenin birinci sırasında yer alarak büyük bir başarıya imza attı. Geçen haftanın en çok izlenen dizisi 'Yasak Elma' ise ABC1'de de ikinci sırada yer alarak günün en çok izlenen ikinci dizisi oldu. Show'un yeni dizisi 'Üç Kuruş' ise iddialı tanıtımlarına rağmen zirveye iki haftadır yaklaşmayı başaramadı. Dizi ABC1'de listenin dördüncü sırasında yer aldı. AB'de ilk 10'da kendine yer bulamayan 'Kalp Yarası' dizisi ise günü onuncu sırada tamamlayan yapım oldu.

Not: TİAK tarafından alınan karar doğrultusunda reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

09-11-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar