8 Mart Dünya Kadınlar Günü İçin Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinden Sürpriz Oyuncu

8 Mart Dünya Kadınlar Günü İçin Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinden Sürpriz Oyuncu
Fox Tv ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi 8 Mart dünya kadınlar gününe özel sosyal medya mesajı paylaştı.

MF Yapım tarafından Fox Tv için hazırlanan ve İngiliz yapımı The Split dizisinden uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey için sayılı bölümler kaldı. Dizi Salı akşamları ekrana geliyor ve seyircinin seyrettiği alternatif yapımlardan birini oluşturuyor. Fox Tv tarafından final kararı alınan dizi son bölümlerine yaklaşırken peş peşe oyuncu değişiklikleri ile seyirci karşısına çıkmaya başladı. Bu durumun daha çok dizinin hikayesinin toparlanması amacı ile yapıldığı düşünülüyor. Öbür taraftan dizinin 8 Mart akşamı yayınlanacak bölümü ise dünya kadınlar gününe denk geliyor. Kadın ağırlıklı bir dizi olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi de bu durumu ön plana çıkararak sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Yapılan paylaşımda dizinin kadrosuna girecek olan oyuncuların adı da vurgulanırken senaryodan da küçük bir paylaşım yapıldı.

Selen Uçer ve Kübra Süzgün Konuk Oyuncu

MF yapım tarafından hazırlanan uyarlama dizi Evlilik Hakkında Her Şey yayınlanacak yeni bölümü 8 Mart Dünya Kadınlar gününe denk geliyor. Kadrosunda pek çok oyuncu bulunan dizinin yayınlanacak bölümünde ayrıca iki kadın oyuncu konuk oyuncu olarak yer alacak. Ödüllü küçük oyunculardan Kübra Süzgün ile genç ve başarılı oyuncu Selen Uçer dizinin yeni bölümünde konuk olacaklar. Kadrosunda Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece ve Sumru yavrucuk gibi kadınlar yer aldığı dizinin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımında 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe değinilmesi ise ayrıca beğenildi ve magazin ve sosyal medyada geniş şekilde yer aldı.

Selen Uçer Kimdir?

Genç ve güzel oyunculardan Selen Uçer 6 Mayıs 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından üniversite eğitimini tamamlayan isim daha sonra oyunculuğa yönelmiş ve gerekli eğitimleri aldıktan sonra pek çok dizi ve filmde yer almıştır. Selen Uçer’in yer aldığı yapımlar arasında, Kumun Tadı, Kutsal Bir Gün, Beni Böyle Sev, İfet, Hanımın Çiftliği, Deli Saraylı, Kahve Bahane, O… Çocukları, Bin Bir Gece, Zincirbozan, Fedai, Kıskanmak, Dicle, Dar Alanda Kısa paslaşmalar, Bir İstanbul Masalı, Anlat İstanbul ve Karınca Yuvası bulunmaktadır. Evlilik Hakkında Her şey dizisi her Salı akşamı saat 20.00’da yeni bölümüyle Fox Tv ekranlarında yer alıyor.

04-03-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar