Şarkılar Bizi Söyler’in yeni bölüm konukları belli oldu

Şarkılar Bizi Söyler’in yeni bölüm konukları belli oldu
Sibel Can ve Hakan Altun’un sunduğu, Hüsnü Şenlendirici’nin klarnetini konuşturduğu müzik eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, her hafta ünlü isimleri ekrana getiriyor.

Kanal D'de cumartesi akşamları yayınlanan müzik-eğlence programı 'Şarkılar Bizi Söyler'in yeni bölüm konukları belli oldu. Ünlü şarkıcılar Sibel Can ve Hakan Altun’un kahkaha dolu yorumlarıyla sunduğu, Hüsnü Şenlendirici’nin klarnetini konuşturduğu müzik eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, Kanal D ekranlarında her hafta birbirinden ünlü isimleri ekrana getiriyor. İzleyici 5 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak Şarkılar Bizi Söyler programına konuk olacak ünlü isimleri merak ediyor. Şimdi detaylar

Şarkılar Bizi Söyler’in yeni bölüm konukları belli oldu

Cumartesi akşamları Kanal D'de yayınlanan ve birbirinden ünlü isimleri ağırlayan müzik eğlence programı izleyiciyi ekrana kilitliyor. Yapımcılığını PH Yapım ve Poll Production'un üstlendiği programı ünlü müzisyenler Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin keyifli sunumyla ekrana geliyor. 5 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00’de yayınlanacak programın Gazino Gecesi konseptli bölümüne İrem Derici, Cem Belevi, Kâmuran Akkor, Abdullah Şahin ve Nilgün Belgün konuk oluyor. Hüsnü Şenlendirici’nin klarnetini konuşturduğu Şarkılar Bizi Söyler, yeni bölümüyle 5 Mart Cumartesi 20.00'de Kanal D'de. Keyifli seyirler.

İrem Derici Kimdir?

1987 İstanbul doğumlu Derici 4 yaşında org çalmaya başladı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano bölümünde eğitim gören şarkıcı henüz 16 yaşında ‘Monopop’ adlı gurupla şarkı söylemeye başladı. Birçok şarkıcının tanınmasına yol açan ve Tv8 kanalında yayınlanan O Ses Türkiye programına katılan İrem derici, programı sunan Acun Ilıcalı’nın keşfiyle müzik piyasasına giriş yaptı. Müzik kariyerine 2012'de 'Bensiz Yapamazsın' single'ı ile başlayan Derici bir Neşet Ertaş şarkısı olan 'Neredesin Sen?' single’ı ile tanındı. 2016'da Rising Star Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yaptı. Müzik piyasasında yer edinen Emrah Karaduman ve Mustafa Ceceli ile baraber çalışan İrem derici şarkıcı oyuncu isimlerdendir.

İrem Derici’nin Albümleri

Dantel (2016)

Sabıka Kaydı (2018)

Mest Of (2019)

Rol Aldığı Yapımlar

Bekâr Bekir (2017) – (Sinema Filmi)

O Ses Türkiye (2011) – (Tv Yarışması)

İşte Benim Stilim (2016) - (Tv Yarışması)

Jet Sosyete (2018) - ((Konuk Oyuncu)

Kalk Gidelim (2019) - ((Konuk Oyuncu)

Menajerimi Ara (2020/2021) – (Konuk Oyuncu)

05-03-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar