Acun Ilıcalı'dan müjdeli haber! Dede oldu!

Acun Ilıcalı'dan müjdeli haber: Dede oldu!
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı dede oldu. Yaptığı programlarla gündemden düşmeyen Acun Ilıcalı'nın kızı Banu ilk bebeğini kucağına almanın sevincini yaşıyor.

O Ses Türkiye, Survivor gibi çok izlenen ve sevilen programların yapımcısı Acun Ilıcalı dede oldu. Son günlerde yaşadığı aşkla gündemde olan Acun Ilıcalı bu kez dede olma sevincini yaşadı. 51 yaşındaki Acun Ilıcalı'nın 30 yaşındaki kızı Banu Ilıcalı ve eşi Efe Ceyhun'un Begüm ismini verdikleri bir kız bebekleri dünyaya geldi. Ünlü programcı Acun Ilıcalı'nın 4 kızı var. Farklı eşlerinden dünyaya gelen kız çocukları olan Ilıcalı bu kez dede olma sevincini tattı. Banu Ilıcalı, Acun Ilıcalı'nın eski eşi Seda Başbuğ'dan dünyaya gelmişti.

Banu Ilıcalı anne oldu

Acun Ilıcalı'nın dede olduğu haberini ise abisi Ömer Ilıcalı'nın kızı Ece Ilıcalı'nın hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Banu Ilıcalı Efe Ceyhun'la evlenmiş ve basından uzak bir hayat tarzı tercih etmişti. Hamileliği de bu sebeple basında yer almamıştı. Acun Ilıcalı ve hayatına giren kadınlar magazin gündeminin ilgi çeken konularından. Ilıcalı'nın ayrıldığı eşi Şeyma Subaşı olayı çok konuşulurken, evlilik ve boşanmaları da gündemde yerini sıkça almıştı. Acun Ilıcalı son günlerde yeni sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ile gündemde.

Acun Ilıcalı'nın kaç kızı var?

Acun Ilıcalı yaptığı başarılı programların yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmeyen ünlülerden. Üç evlilik yapan Acun Ilıcalı bu evliliklerinden 4 kız çocuğu sahibi oldu. Ilıcalı'nın ilk eşi 1988 yılında evlendiği ve 93 yılında boşandığı Seda Başbuğ'du. Anne olan 30 yaşındaki kızı Banu Ilıcalı'nın annesi de Seda Başbuğ. Ilıcalı daha sonra 2003 yılında Zeynep Ilıcalı'yla evlendi ve 2016 yılına kadar evlilikleri devam etti. 2017 yılında ise en çok konuşulan eşi Şeyma Subaşı oldu. Şeyma Subaşı ile de bir yıl evli kalan Ilıcalı'nın bir kız çocuğu daha oldu. Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile boşandı ve şuan 21 yaşındaki sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ile birlikte.

Dede olan Acun Ilıcalı Tv8'de yayınlanan Survivor programı ile 2020 yılında da çok konuşulan isimlerden olmuştu. Yaptığı programlar ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen Ilıcalı bugünlerde dede olma sevinci yaşıyor.

04-07-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar