Şeyma Subaşı, hakkında çıkan iddiaları yanıtladı

Şeyma Subaşı, hakkında çıkan iddiaları yanıtladı. Şeyma Subaşı, pahalı eşyalarını satarak paraya çevirdiği iddialarını yalanladı.

Şeyma Subaşı'nın paylaşımı olay oldu

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra dikkatleri üzerine çeken ve her yaptığı olay olan Şeyma Subaşı'nın türbanlı ve Kuranı Kerim paylaşımı sosyal medyaya bomba gibi düştü

Acun Ilıcalı'dan şok eden Şeyma Subaşı itirafı!

Acun Ilıcalı'dan şok eden Şeyma Subaşı itirafı! Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı hakkında konuştu. Şeyma Subaşı sevgilisi ile barıştı mı?

Şeyma Subaşı’nın Türk Bayraklı Fotoğrafına Tepki Deniz Akkaya’dan Geldi

Bodrum’da tatil yapan Şeyma Subaşı teknede Türk Bayrağının önünde çekilmiş bir fotoğraf yayınladı. Deniz Akkaya ‘’ Senin için Üzülmüyorum’’ dedi.

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'na ödediği nafaka hakkında ne söyledi?

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'ya ödediği nafaka miktarı çok konuşulmuştu. Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'nın ödenen nafaka hakkında nasıl davrandığını açıkladı.

Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı paylaşımı olay oldu

Hayat tarzıyla magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı sosyal medya paylaşımıyla dikkat çekti. Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı paylaşımı olay oldu. Paylaşıma yorum yağdı…

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi yeniden bir arada!

Pahalı hediyeler, tek başına uçak kaldırmalar ve lüks tatiller derken ilişkileri aylardır konuşulan Şeyma Subaşı (30) ve Mohammed Alsaloussi (36) bir kez daha barıştı.

Şeyma Subaşı’ndan kötü haber Evlenecekken ayrıldılar

Acun Ilıcalı’dan boşanan Şeyma Subaşı’nın üstünden felaket bulutları ir türlü gitmiyor. Ünlü manken Şeyma Subaşı o günden beri aradığı huzuru ve sükûneti bir türlü bulamadı

Şeyma Subaşı hakkında çıkan iddialara ateş püskürdü

Yaşadığı çalkantılarla tartışmalara konu olan Şeyma Subaşı'nın aksilikler peşini bir türlü bırakmıyor. Bebeğini kaybeden Subaşı'nın evliliği tehlikede mi?

Şeyma Subaşı'ndan acı haber!

Şeyma Subaşı'ndan acı haber! Şeyma Subaşı hamile mi? Şeyma Subaşı kimdir? Şeyma Subaşı sevgilisi kimdir? Şeyma Subaşı kimdir?

Şeyma Subaşı'ndan şok itiraf! Şeyma Subaşı hamile mi?

Şeyma Subaşı'ndan şok itiraf! Şeyma Subaşı hamile mi? Şeyma Subaşı sevgilisinden hamile. Şeyma Subaşı evleniyor mu? Şeyma Subaşı sevgilisi kim?

Dolandırıcı iddiaları o ünlüyü kızdırdı

Özel jet, tatil ve yüzük haberleriyle sosyal medyanın diline düşen Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi hakkında yazılanlara fena halde sinirlendi

Şeyma Subaşı o iddiayı yalanladı

Son zamanlarda adı Mısırlı işadamıyla anılan ve tatil maceralarıyla gündemi işgal eden Şeyma Subaşı şimdi de verdiği bir poz nedeniyle hamile iddialarına maruz kaldı.

Şeyma Subaşı hamile mi? Beklenen açıklama geldi!

Şeyma Subaşı hamile mi? Beklenen açıklama geldi! Şeyma Subaşı kimdir? Şeyma Subaşı hamile. Şeyma Subaşı evleniyor. Şeyma Subaşı.

Şeyma Subaşı ile ilgili bomba iddia! Şeyma Subaşı Hamile mi?

Şeyma Subaşı ile ilgili bomba iddia! Şeyma Subaşı Hamile mi? Şeyma Subaşı evleniyor mu? Şeyma Subaşı kimdir? Şeyma Subaşı hamile.

Şeyma Subaşı özel jetine kavuştu

Yine bir uçak olayı ve başrolde yine Şeyma Subaşı. Uçak kapatma olayı gündemden düşmeden bu sefer özel jetle gündeme gelen Şeyma Subaşı adeta düşman çatlattı.

Şeyma Subaşı hakkında yeni bir iddia

Yeni tanıştığı Mısırlı milyarder Şeyhin oğluyla gününü gün eden ünlü manken Şeyma Subaşı hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi ilk kez konuştu

Herkes pandemiden dolayı evinden çıkamazken tatile giden ve dönüşte uçak kapatan Şeyma Subaşı'nın arkadaşı Mısırlı iş adamı nihayet konuştu. Mısırlı şeyhin oğlu işadamı ne dedi?

Gamze Özçelik'ten Şeyma Subaşı'nın uçağına tepki!

Gamze Özçelik'ten Şeyma Subaşı'nın uçağına tepki! Gamze Özçelik, Şeyma Subaşı'na gönderme yaptı. Gamze Özçelik kimdir? Şeyma Subaşı'nın sevgilisi kimdir?

Şeyma Subaşı'nın o fotoğrafı sosyal medyada olay oldu!

Şeyma Subaşı'nın o fotoğrafı sosyal medyada olay oldu! Şeyma Subaşı'nın son pozu. Şeyma Subaşı'nın burnu sosyal medyada olay oldu.