Adım Farah dizisi ekranlara veda etti

Adım Farah dizisi ekranlara veda etti
03 Medya imzalı dizi istenilen izlenme oranlarına bir türlü ulaşamayınca en sonunda kalemi kırıldı ve 30 Aralık 2023 Cumartesi günkü 27. Bölümü ile ekranlara veda etti.

Bir türlü istenilen reyting oranlarına ulaşamayan Adım Farah dizisinin fişi çekildi. Oyuncu kadrosunda pek çok başarılı oyuncunun rol aldığı dizi önceki sezona göre daha da başarısız bir tablo sergiledi.

Adım Farah dizisi ekranlara veda etti

İlk olarak 1 Mart 2023 tarihinde Fox TV ekranlarında izleyicisine merhaba diyen Adım Farah dizisi yayınlandığı ilk günden beri bir türlü istenilen patlamaya yapamadı. Özellikle Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in başrollerinde yer aldığı Adım Farah dizisi bu sene geçen sezonu dahi aratır duruma düştü. 03 Medya imzalı dizi istenilen izlenme oranlarına bir türlü ulaşamayınca en sonunda kalemi kırıldı ve 30 Aralık 2023 Cumartesi günkü 27. Bölümü ile ekranlara veda etti. 2017 yapımı bir Arjantin dizisi olan La Chica que Limpia’dan uyarlanan dizi ilk sezonunu 14. Bölümü ile 31 Mart 2023 tarihinde sezon finali yapmıştı.

Dizinin başrolünde Engin Akyürek ve Demet Özdemir oynuyor

Oyuncu kadrosunda Engin Akyürek – Tahir Lekesiz, Demet Özdemir Farah Erşadi Lekesiz dışında Feyyaz Duman Behnam Azadi, Fırat Tanış – Mehmet Koşaner, Senan Kara – Vera Akıncı, Lale Başar – Perihan Koşaner, Ali Sürmeli – Orhan Koşaner, Mert Doğan – Bekir Akıncı gibi önemli isimler dram türündeki dizinin yönetmen koltuğunda ilk bölümlerde Recai Karagöz otururken sonradan görevi Adem Demir devraldı. Yine senarist olarak ilk 18 bölümde Deniz Dargı, Cem Görgeç, Cenk Boğatur, Serdar Soydan’dan oluşan bir yazı ekibi kaleme alırken daha sonra senaryoyu Toprak Karaoğlu ile Seda Çalışır Karaoğlu kaleme almaya başladı. 

Bir cinayete tanık olmak Farah’ın hayatını değiştirir

Ummadığı bir anda bir cinayete tanık olan Farah’ın hayatı artık önceki gibi devam etmez. Eşinden ayrılarak rahatsız olan oğlu ile beraber İran’dan Türkiye’ye gelen Farah bir türlü rahat edemez. Çalıştığı yerin patronunun oğlunu işlediği cinayeti gördüğünden dolayı hayatını sonlandırmak isteyenlere karşı Tahir Farah’ın tarafına geçmiştir. İlk önce merhamet hissi ile hareket eden Tahir daha sonra Farah’a aşık olur ve onu korumak içinde evlenmeye karar verir. Tahir aslında patronun sağ kolu olan bir kabadayıdır. Artık o da gemileri yakmış ve sevdiği kadın için her şeyi göze almıştır. Bu arada Farah’ın geçmişinden gelen misafirler eksik olmayacaktır.

30-12-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler