Adım Farah’ın final yapacağı tarih belli oldu

Adım Farah’ın final yapacağı tarih belli oldu
Reyting oranlarında yapımcısının yüzünü güldürmeyen Adım Farah dizisi özellikle bu sezon yeni transferlere ve yapılan değişikliklere rağmen final yapma kararını sona erdiremedi.

Yapımını 03 Medya’nın üstlendiği Fox TV’nin sevilen dizisi Adım Farah final kararı aldı. Ekranlara veda edecek olan dizinin takipçileri alınan karar karşısında üzgün ve tepkili. Reytinglerde bir türlü istenilen sonucu alamayan dizi yapımcıları birkaç defa ertelenen final tarihini daha fazla ileriye götüremediler.

Adım Farah’ın final yapacağı tarih belli oldu

İlk olarak 1 Mart 2023 tarihinde ekranlara merhaba diyen Fox TV’nin iddialı dizisi Adım Farah bir türlü istenilen izlenme oranlarını yakalayamadı. Reyting oranlarında yapımcısının yüzünü güldürmeyen dizi özellikle bu sezon yeni transferlere ve yapılan değişikliklere rağmen final yapma kararını sona erdirecek bir başarıyı yakalayamadı. Birkaç defa final tarihi ertelenen dizi en sonunda 30 Aralık 2023 tarihinde 27. Bölümde final tarihini açıkladı. Ünlü oyunculara ve ilginç hikayesine rağmen dizinin tutmaması yapımcı firmayı da hayal kırıklığına uğrattı.

Dizinin hem senaristi hem de yönetmeni değişti

Büyük umutlarla yola çıkan dizinin başrollerinde Engin Akyürek ve Demet Özdemir gibi başarılı oyuncular bulunuyor. Dizinin senaryosunu ilk 18 bölümde Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’dan oluşan bir ekip kaleme alıyordu. 17. Ve 18 bölümlerde Serdar Soydan da kadroya dahil oldu. 19. Bölümden itibaren senaryoyu Toprak Karaoğlu ile Seda Çalışır Karaoğlu kaleme alıyor. Senaryo ekibinde olduğu gibi dizinin yönetmeni de değişti. İlk 21 bölümde yönetmen Recai Karagöz iken 22. Bölümden sonra bayrağı Adem Demir teslim aldı. 

Adım Farah dizi oyuncuları

Dram türü Adım Farah dizisinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek dışında Feyyaz Duman - Behnam Azadi, Fırat Tanış - Mehmet Koşaner, Senan Kara - Vera Akıncı, Lale Başar - Perihan Koşaner, Ali Sürmeli - Orhan Koşaner, Mert Doğan - Bekir Akıncı, Derya Pınar Ak - Gönül Koşaner, Kemal Burak Alper – İlyas, Rastin Paknahad – Kerimşah, Alper Türedi – Hamza, Burcu Türünz - Bade Akıncı, Sera Kutlubey - Merjan Azadi, Hatice Aslan - Rahşan Azadi, Burak Tamdoğan - Akbar Azadi, Numan Çakır - Mahmud Azadi, Berrak Kuş – Gülsima, Genco Özak – Yılmaz gibi önemli isimler barınıyor. 

19-12-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler