Genco Özak, ‘Adım Farah’ dizisinde

Genco Özak, ‘Adım Farah’ dizisinde
Tetikçinin Oğlu, Güvercin gibi dizilerde rol alan genç oyuncu Genco Özak Tahir’in en azılı düşmanlarından biri olan Yılmaz karakterini canlandıracak.

Genco Özak daha önce hangi yapımlarda rol aldı? Genco Özak Adım Farah dizisinde hangi karaktere hayat veriyor? Adım Farah dizisine son bir haftada dahil olan oyuncular kim? Dizinin son bölümünde neler oluyor? Genco Özak ve Benim Adım Farah dizisiyle ilgili merak ettikleriniz yazımzın içeriğinde.İşte detaylar ....

Genco Özak, ‘Adım Farah’ dizisinde

Yakışıklı oyuncu Genco Özak Fox TV’nin iddialı dizisi Adım Farah ile el sıkıştı. Tetikçinin Oğlu, Güvercin gibi dizilerde rol alan genç oyuncu Genco Özak Tahir’in en azılı düşmanlarından biri olan Yılmaz karakterini canlandıracak. Yönetmen koltuğunda Adem Demir’in oturduğu Adım Farah dizisi 03 Medya imzası taşıyor. Final yapması planlanan dizi reytinglerin ibresi yukarıya doğru yükselirse devam kararı alınacak. Diziye en son ünlü oyuncu Berrak Kuş dahil olmuştu. 

Farah suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışıyor

İlk bölümü 1 Mart 2023 Mart’ta ekranlara gelen dizinin başrollerini Demet Özdemir, Engin Akyürek, Feyyaz Duman ve Fırat Tanış paylaşıyor. Senaryosunu Seda Çalışır Kadıoğlu ve Toprak Karaoğlu’nun kaleme aldığı dizide Behnam’ın amcası ile ilgili planlarını öğrenen Tahir ve Farah Mahmodu’u hastaneden kaçırırlar. Bunun üzerine iyice öfkelenen Behnam Farah’a tehdit üzerine tehditler savurur. Farah’ın suçsuz olduğunu ve masumiyetini kanıtlayabilmesi için babasının katilini bir an evvel iyileştirmekten başka çaresi yoktur. Daha önce Çarşamba günleri izleyicisi ile buluşan Adım Farah dizisi artık Cumartesi akşamları saat 20.00’de Fox TV ekranlarında izleyicisi ile bir araya geliyor. 

Diziye bir haftada üç oyuncu dahil oldu

Bir Arjantin yapımı olan La Chica que Limpia dizisinden uyarlanan Adım Farah dizisi dram türündedir. İstanbul’un değişik semtlerinde çekimleri devam eden dizinin görüntü yönetmeni Veysel Tekşahin’dir. Bestelerini Aytekin Ataş’ın yaptığı dizi bir türlü istenilen izlenme oranlarına ulaşamadı. Fakat yurt dışı satışları beklentilerin üstünde olduğu için sezona devam kararı alan dizi eğer yılbaşına kadar izlenme oranlarını artırırsa çekimler devam edecek. Bunun için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan yapımcı şirket önce daha önce diziden ayrılan ve Orhan Koşaner karakterine hayat veren usta oyuncu Ali Sürmeli’yi yeniden oyuncu kadrosuna kazandırdı. Ardından Gülsima karakteri ile Berrak Kuş’u diziye dahil etti. En son olarakta genç ve yakışıklı oyuncu Genco Özak’ı oyuncu kadrosuna dahil ederek atılımlarına devam eden yapımcı Saner Ayar bu çabalarının semeresini görmek istiyor.

29-11-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler