Ağlayan Gelin dizisine ne oldu?

Ağlayan Gelin dizisine ne oldu?
Mehmet Bozdağ’ın patronluğunu yaptığı Bozdağ Filmin Al Sancak dizisi ekranlara final yaparak veda etmişti. Şirketin Ağlayan Gelin dizisi de son anda iptal oldu.

Ağlayan Gelin dizisinin yapımını ve yapımcılığını kim üstleniyordu? Ağlayan Gelin dizisi senaristleri kimlerden oluşuyordu? Dizinin rafa kalmasının sebebi olarak ne gösterildi? Bozdağ Film’in Al Sancak dizisi yeni dönemde devam edecek mi? TRT1 in bu sene de devam edecek yapımları hangisi? Hangi dizilerin fişi çekildi? Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yerine hangi proje geliyor? Ağlayan Gelin ve TRT 1’in dizileri  ile ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar …

Ağlayan Gelin dizisine ne oldu?

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği Ağlayan Geli dizisi rafa kalktı.Daha önce Ateş Kuşları, Al Sancak ve Kuruluş Osman dizisi gibi iddialı dizilerin yapımcılığını yapan Bozdağ bütçe konularında çıkan sıkıntılardan dolayı dizinin çekimlerini iptal etti. Ağlayan Gelin dizisinin senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’den oluşan ekip kaleme alıyordu. Ekim ayında TRT’de başlaması planlanan dizide ünlü futbol oyuncusu Yasin Bıçakçı ile Kürt gelin Yeşil’in hikayesi işleniyordu. Dizinin başarılı olup olmayacağı, reytinglerde nasıl bir performans göstereceği merakla beklenirken dizinin iptal edilmesi diziseverlerde büyük bir şaşkınlığa yol açtı.

Alparslan Büyük Selçuklu yerine Selahaddin Eyyubi geliyor

TRT 1 yeni yayın döneminde çok önemli projeler ile ekranlara ambargo koymayı planlıyor. Gönül Dağı ve Teşkilat gibi reytinglarde yayıncının ve yapımcının yüzünü güldüren yapımlar devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu izlenme oranlarında büyük bir başarı kazanmasına rağmen hikayenin birmesi sebebiyle bayrağı bir başka büyük proje Selahaddin Eyyubi dizisine bırakıyor. Son iki bölümünde Selahaddin Eyyubi’ye bırakacak olan dizinin yerine başrolünde Uğur Güneş’in oynayacağı Selahaddin Eyyubi dizisininde izlenme oranlarında başarılı olması bekleniyor.

Bozdağ’ın Al Sancak dizisi de final yapmıştı

Yaz sezonunda da boş durmayan TRT 1 Hayatımın Neşesi, Benim Güzel Ailem ve Kendi Düşen Ağlamaz gibi diziler ile diğer kanallarla dişe diş mücadeleye kararlı olduğunu gösteriyor. Mehmet Bozdağ’ın patronluğunu yaptığı Bozdağ Filmin Al Sancak dizisi ekranlara final yaparak veda etmişti. Şirketin Ağlayan Gelin dizisi de son anda iptal oldu. Finansal konularda anlaşılamadığından en azından bu sene için dizi rafa kalktı.

04-08-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler