Ağlayan Gelin dizisinin Menevşe’si kim oldu?

Ağlayan Gelin dizisinin Menevşe’si kim oldu?
Çekimleri gecikmeli başlayan Bozdağ Film imzalı Ağlayan Gelin dizisine futbolcu Yasin Bıçakçı'nın kızkardeşi Menevşe karakteri ile genç oyuncu Ekin Aksoy katılıyor.

TRT’nin yeni yılda ekranlarda olacak olan Ağlayan Gelin dizisine Menevşe rolü ile genç oyunculardan Ekin Aksoy dahil oluyor. Henüz başrol oyuncularından Yeşil’in kimin oynayacağı belli olmayan dizide Ekin Aksoy Yasin Bıçakçı isminde bir futbolcuya hayat veren Feyyaz Şerifoğlu’nun kızkardeşi rolündeki Mevevşe’yi canlandıracak. 

Ağlayan Gelin dizisinin Menevşe’si kim oldu?

TRT’nin yeni sezon dizilerinden Ağlayan Gelin dizisinin hazırlıkları ve oyuncu seçmeleri son sürat devam ediyor.  Yeni yılın ilk ayının ekranlarda olması düşünülen diziye genç oyuncu Ekin Aksoy, Feyyaz Şerifoğlu’nun hayat verdiği Yasin karakterinin kız kardeşi Menevşe rolünü canlandıracak. Ağlayan Gelin dizisinde oyuncu olarak rol alacak olan genç yetenek Ekin Aksoy hemen oyuncu koçu ile çalışmalarına başladı. 

Dizinin futbol sahnelerinin çekimi tamamlandı

Ocak ayı sonlarında ekranlarda izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Ağlayan Gelin dizisinin ilk önce futbol sahneleri çekildi. Senaryosunu Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz’ın kaleme aldığı Ağlayan  Gelin dizisinin başrolünde oynayacak ve Yeşil karakterini canlandıracak oyuncu için görüşmeler hala devam ediyor. Rol için titiz bir çalışma sürüyor. TRT’nin yeni yıldaki iddialı dizilerinden biri olan Ağlayan Gelin dizisinin yapımı Bozdağ Film imzasını taşıyor. 

Hayat fena halde futbola benzer

Hayat fena halde futbola benzer mottosu ile yola çıkan Ağlayan Gelin dizisinin futbol sahneleri Kocaeli Stadyumunda çekildi. Dizide güzeller güzeli Kürt kızı Yeşil(Oyuncu seçmeleri sürüyor) ile futbol sahalarının yıldız ismi Yasin Bıçakçı’nın(Feyyaz Şerifoğlu) dramatik hikayesi izleyenlere duygusal anlar yaşatacak. Feyyaz Şerifoğlu ve Ekin Aksoy dışında dizinin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular arasında Ekin Mert Duymaz (Tufan), Sinan Tuzcu (Ali İhsan), Meral Çetinkaya (Boncuk Nine), Sinem Öztürk (Gülender), Ali Berk reşitoğlu (Orhan), Atlas Önel (Ersin), Noyan Uzer (Ufuk), Doğukan Polat (Ünal), Sidar Tublek (Aliço), Merve Şeyma Zengin (Ayça), Sinem Uslu, Bala Atabek (Cemile) gibi önemli isimler yer alıyor. 

Futbol üzerinden hayatın gerçekleri anlatılacak

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği dizinin çekimleri devam ediyor. Dizide başrol oyuncusunun hayat vereceği Yeşil karakteri zoraki evlendirilmeye mecbur bırakılan güzel bir genç kızdır. Ağustos ayında çekimlere başlaması düşünülen fakat ertelenen  Ağlayan Gelin dizisinin çekimleri futbolcu Yasin ile Kürt kzı Yeşil’in yaşadıklarını futbol taktikleri üzerinde izleyiciye aktarmayı hedefliyor.

17-12-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler