Ağlayan Gelin dizisine yakışıklı oyuncu

Ağlayan Gelin dizisine yakışıklı oyuncu
TRT ekranlarında yakın zamanda izleyici ile buluşacak olan Ağlayan Gelin dizisinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli oluyor. Yeni katılan Atlas Önal Ersin karakterine hayat verecek.

TRT’nin yeni sezon dizilerinden Ağlayan Gelin'in başrol oyuncusu Feyyaz Şerifoğlu’nun canlandıracağı futbolcu Yasin Bıçakçı’nın ikiz kardeşi Ersin Bıçakçı rolüne can verecek oyuncu belli oldu. Diziye daha önce Börü dizisinde de rol alan Atlas Önel dahil oldu.

Ağlayan Gelin dizisini yakışıklı oyuncu

 TRT’nin yeni başlayacak olan dizilerinden Ağlayan Gelin’in başrolünde oynayan Feyyaz Şerifoğlu’nun canlandıracağı Yasin karakterinin ikizinin kim olacağı merakla bekleniyordu. Oyuncu seçmeleri ve diğer hazırlıklası son sürat devam eden Ağlayan Gelin filminde Yasin’in ikizi Ersin karakterini canlandıracak isim belli oldu. Daha önce Börü’de Yunus Kunduz rolüne hayat veren yakışıklı oyuncu Atlas Önel bu seferde Ağlayan Gelin dizisinde Ersin karakterini canlandıracak. 

Yapımını Bozdağ Film üstleniyor

Yönetmen koltuğunda Yıldız Aşanboğa’nın oturduğu Ağlayan Gelin dizisinin senaryosunu ödüllü senaristler Nehir Erdem ve Ayşe ferda Eryılmaz kaleme alıyor. Hayatı futbol kuralları ile anlatan hikaye örgüsüyle dikkat çeken dizinin yapımı Bozdağ Film’e ait. Feyyaz Şeriifoğlu ve Atlas Önel dışında dizide yer alacak oyuncu kadrosundaki isimler dikkat çekiyor. Sinan Tuzcu, Bala Atabek, Ekin Mert Duymaz, Sinem Öztürk, Sidar Tublek, Merve Şeyma Zengin, Noyan Uzer, Meral Çetinkaya, Ali Berk Reşitoğlu  gibi önemli isimlerin yer aldığı dizinin çekimlerinin Mardin’de süreceği açıklandı. Güneydoğu’nun tarihi ve doğal güzellikleri ile ön planda olan Mardin çekimleri dizinin daha gerçekçi ve etkileyici olmasına katkı sağlayacak. 

Yeşil’i canlandıracak oyuncu hala  belli değil

Güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken TRT’nin Ağlayan Gelin dizisi seyirciyi futbolu ve dramın büyüleyici dünyasına davet ediyor. Ülke çapında tanınan ünlü futbolcu Yasin Bıçakçı ve güzeller güzeli Kürt kızı Yeşil’in çarpıcı hikayesi konu edilirken dizi hem aşk hem de dramın harmanlandığı bir senaryo ile izleyici karşısına çıkacak. Feyya Şerifoğlu’nun hayat verdiği Yasin Bıçakçı’nın partneri Yeşil karakterine hayat verecek olan oyuncuya hala karar verilemedi.Aralarında Rabia Soytürk’ünde olduğu bir dizi oyuncu ile görüşmeler hala devam ediyor. Dizide Yasin’in takım kaptanı Orhan karakterine Ali Berk Reşitoğlu hayat veriyor.  Ayrıca karakterlerin iç çatışmaları ve gelişen olaylarla birlikte seyirciyi sürükleyici bir atmosfere taşıyacak. 

06-12-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler