“Aile”ye kimler dahil oldu kimler?

“Aile”ye kimler dahil oldu kimler?
Emektar oyuncu Ayda Aksel’i ilk kez Aslan’ın halası Nedret rolünde izlemiştik. Nedret’in oğlu olarak Bedri karakteri ile Alpar Çankaya izleyicilerin karşısına çıktı.

Aile dizisi hangi kanalda yayınlanıyor? Aile dizisinin yönetmeni ve senaristi kim? Dizinin oyuncuları ve karakterleri kim? Diziye yeni dahil olan oyuncular kim? Aile dizisi hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımzın içeriğinde. İşte detaylar ….

“Aile”ye kimler dahil oldu kimler?

İkinci sezonuna fırtına gibi giren Aile dizisine yeni isimler dahil oldu. İlk sezonunda reytinglerin üst sıralarındayer bulan Show TV’nin iddialı dizisine Leyla’nın kaldığı koğuşta arkadaşları rolüne hayat vermek üzere Nurcan Eren ve Mine Kılıç dahil oldu. Emektar oyuncu Ayda Aksel’i ilk kez Aslan’ın halası Nedret rolünde izlemiştik. Nedret’in oğlu olarak Bedri karakteri ile Alpar Çankaya izleyicilerin karşısına çıktı.

Aile dizisi oyuncuları

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı Aile dizisi tam 80 ülkeye satılarak büyük bir başarıya imza attı. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta ve Ahmet Katıksız’ın oturduğu dizinin senaryosunu Hakan Bonomo kaleme alıyor. Dizide Kıvanç Tatlıtuğ Aslan Soykan, SerenaySarıkaya ise Devin Akın rolüne hayat verirken diğer oyuncular ve karakterleri şu şekilde sıralanıyor; Nejat İşler - Cihan Soykan, Canan Ergüder - Leyla Soykan Sayıcı, Nur Sürer - Hülya Soykan, Levent Ülgen - İbrahim Soykan, İpek Tenolcay – Neşe, Emel Göksu - Seher Soykan, Esma Yeşim Gül – Ezgi, Abdurrahman Yunusoğlu - Turgut, Ali Savaşçı – İskoç, Umutcan Ütebay - Ekrem (Eko),  Yüsra Geyik - Yağmur Akın, Ozan Gözel - Ergun Akın, İpek Çiçek - Ceylan Soykan, Defne Piriçci - Zeynep, Gonca Yakut - Devin'in üvey annesi, Ege Yordanlı - Can,  Musa Uzunlar - İlyas Koruzade, Rüçhan Çalışkur - Kıymet Koruzade, Selin Şekerci - Serap Koruzade, Ayda Aksel - Nedret Soykan, Alper Çankaya - Bedri, Mine Kılıç, Nurcan Eren.

Dizinin konusu

Tanınmış bir aile olan Soykanların lideri olan Aslan Soykan kendisi ile benzer sorunlar yaşayan psikolog Devin Akın ile karşılaşır ve annesinin istememesine rağmen evlenir. İnişli çıkışlı bir ilişki yaşayan genç çiftin evliliğinde çok farklı sorunlar ortaya çıkar. İlk olarak 14 Şubat 2023 tarihinde ekranlara merhaba diyen dizi 13. Bölümünde ilk sezon finalini yaptı. Salı akşamları saat 20.00’de izleyicileri ile buluşan Show TV’nin iddialı dizisi yeni oyuncuları ile nasıl bir seyir izleyecek merak konusu oldu.

18-10-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler